Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Имам нужда от помощ.Взриви ми се телевизора,който беше свързан с оптичен интернет и тв към Виваком.

В момента нямам възможност да закупя нов и ми се наложи да изровя един стар Сони тринитрон.Моделът е

KV-2182MR ; бая старичък е...Почти нищо не разбирам от техника и се оказа,че първо тринитрона е моно и второ по-гадното,

в кабелажа,който от Виваком ми бяха оставили мога да включа звука,но не и картината,просто входовете не съвпадат;опитах

да се правя на майсторка,забелих кабела към телевизора:входът към видеото е особен,пластмасов с малък отвор,но уви:(((

Сега мога да го ползвам само като радио.

Моля,ако някой може нека ми помогне;ще съм ви много благодарна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, niki292002 написа:

Купи си кинескоп за 20-30 лева от olx.

Тя си има такъв. Защо да си купува друг?

По темата:

Ако входовете изглеждат така:

Може да се ползва адаптер

3915148300_1368533981.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да.действително,входовете са точно такива.Откъде мога да закупя това нещо,каква е приблизително цената и...как да го обясня на продавачите(в смисъл адаптер от...за...).

Благодаря за отговора:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи си "взривения" телевизор. В сервиз. Да не си сменяш колата при всеки дефект?

Трябва просто да се напише какви са изходите на цифровата "кутийка" И има ли телевизора AV вход и какъв. Какво има налично. Кабели и преходници има във всеки магазин. Все едно ще идеш дотам за да си купиш. Можеш да покажеш и снимка на продавачките. Може и тук да ги сложиш че много плява и нищо съществено в писанията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.03.2016 г. at 19:19, oavramov написа:

Тя си има такъв. Защо да си купува друг?

По темата:

Ако входовете изглеждат така:

Може да се ползва адаптер

3915148300_1368533981.jpg

1. Нямам представа от какъв пол е.

2. Телевизора е черно бял, освен това трябва да се занимава и с преходници. 

Също, ако матрицата на новия телевизор работи, може просто да изнамериш работеща платка от такъв със счупена матрица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я пак? Какво черно бели, каква матрица? Или само ще търкате клавиатури?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от pilence7707
      Телефона е sony z ,номер на модела c 6603,версията на андроид 5.1.1.  Не е мокрен,изтърван,удрян ,нито е сменяно нещо по него.От известно време,месец може би,се рестартира по време на разговор,без значение дали е входящо или изходящо обаждане,след това няма информация за последния разговор,все едно не се е състоял и батерията е на минимален заряд 12 или 14 %.Вярно ,че е старичък,на 4 г.,но работи идеално с изключение на това рестартиране.Връщах фабрични настройки няколко пъти,но ефект никакъв.Та въпроса ми е от къде може да е проблема,благодаря на всички отзовали се .

• от sissqeue
      Взех си нов телефон и вътре имаше запаметен контакт??  Какво ще рече това ми е изключително чудно

• от Plamen Hristov
      Здравейте,преди няколко дни след слушабе на музика със слушалки ми излиза следната грешка: " Микрофонът и бутоните на аксесоара не са налични" . Когато говоря с някой , не го чувам.Трябва да включа пак слушалките за да се оправи или след два-три рестарта проблема изчезва. Някакви идеи?
    • от Tihomir Toshev
      Здравейте! Купих си телефон SONY Xperia Z Втора ръка,но доста запазен и с гаранция до края на годината. Преди 4 дни ми се обнови системата до Лолипоп. Обаче имам проблем,който вчера взех да забелязвам. Батерията много бързо взе да пада. А днес освен че ми падна за 4-5 часа без нищо да правя (Телефона беше заключен с пуснат 3G и Messenger за да ми известява ако ми пишат) но освен че падна бързо батерията телефона беше постоянно горещ и то доста. Пуснах го в зарядното но почти не искаше да зарежда и го оставих да падне докрай и да изстине и после в друг контакт се зареди до 50% обаче трябваше да се прибирам и сега за 2 часа гледам пак без нищо да правя 34% и отново е горещ , а като се зареждаше си беше нормален след като бе изстинал преди това. Пробвах да ресетна на заводски настройки и го правих 2 пъти но телефона си е още горещ , а в компютъра да го пусна  пише че ще се зареди след 20 часа ,тоест не иска да се зареди  , а в контакта си пълни батерия по-бързо.  Какво бихте ме съветвали да направя и да оправя този проблем . Телефонът преди е нямал такива проблеми може би е от новата система нещо не знам. На преден телефон беше станало така да загрява да не иска хубаво да зарежда и да пада батерията и му смениха дънната платка. Съмнява ме и на Сонито ми сега да е така , само където няма да съм в страната и ще ме нерви 2 седмици да съм до контактите наблизо. Кажете как да действам или работата е само за сервиза, в който ще го пратят от Техномаркет    
    • от rasheto1
      Въпросът ми е че имам тази уредба споредмен е перфектна но искам да си удължа кабелите на колони че не ми стигат дали ще мога да ги удължа  питам ви зада не направя нещо на уредбата. Помагайте благодаря ви предварително.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.