Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Бихте ли ми препоръчали външна батерия 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Samsung телефон може би?

Аз ползвам Xiaomi 5000mA

Feiteng GT-I9300

(S3 replica)

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, ExaFlop написа:

За Samsung телефон може би?

Аз ползвам Xiaomi 5000mA

Feiteng GT-I9300

(S3 replica)

Не е ли малко - само 5'000 mAh ? Телефона е 2'100 mAh - значи два пъти ще е зор.

Аз все се каня да си купя едно ей такова - Aukey 20'000mAh Portable External Battery Charger Power Bank

А какво ще кажете за - 100'000mAh Power Bank Charger ?

преди 7 минути, krem12 написа:

А опасно ли е ползването на външна батерия за телефона 

Какво да е опасното ?

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, jhoro написа:

Не е ли малко - само 5'000 mAh ? Телефона е 2'100 mAh - значи два пъти ще е зор.

Аз все се каня да си купя едно ей такова - Aukey 20000mAh Portable External Battery Charger Power Bank

Я подръж тия куфари да ти кажа колко е часът. :)

Все пак трябва и да е функционален телефонът, нали? И да не си опасан с кабелаж.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, jhoro написа:

Аз все се каня да си купя едно ей такова - Aukey 20'000mAh Portable External Battery Charger Power Bank

Какво да е опасното ?

т.е да не му стане нещо на телефона или да се развали като ползваш външна батерия :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, ExaFlop написа:

Я подръж тия куфари да ти кажа колко е часът. :)

Все пак трябва и да е функционален телефонът, нали? И да не си опасан с кабелаж.

Това беше добро. Но - аз гледам размерите (155/80/23,5мм) - приблизително колкото телефона и ще стои отзад. С едно късо кабелче - 5 - 10 см.

преди 2 минути, krem12 написа:

т.е да не му стане нещо на телефона или да се развали като ползваш външна батерия :)

Шъ му станИ - шЪ мУ са навири ... антената.
А той откъде ще знае какво ползва - отнякъде му идват едни 5 V / 3 A ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каккто казах аз съм с 5АH и ляга мн. добре на гърба на 4,5" тел. USB кабелът е тип лента и навит на спирала застава точно на място.

123х69х9,5

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,нищо няма да му стане.Зареждането си върви все едно е включен в контакта,със същата бързина.Според някои,не успява да зареди толкова добре,тоест след това батерията на телефона се разрежда по-бързо.Но лично аз смятам,че това е лична преценка.

Аз самият ползвам марката Tracer ,10400 мAч. Купих я от Метро,не мога да си спомня за каква сума.Мисля,че е полска изработка.Има си два USB извода,като единият е на 1 А, а другият подава 2,1 А. Плюс това си има и вграден фенер с мощност 10 лумена,както и дисплей,показващ на колко процента е заредена батерията,докато се зарежда,и колко процента заряд и остават,докато се ползва.Какво да ти кажа? Ако сложа да се зарежда телефона,и ако не го ръчкам през това време,спокойно мога да заредя три пъти.Принципно първият разряд я оставя на 91-92 %. След вторият е на 64-65 5.А след третият стига до 30%.Почти веднага след това се изключва сама,тоест все едно никакъв заряд не е останал в нея.

Предимствата са: може да зарежда две устройства едновременно,има си достатъчно заряд за да я ползваш за няколко часа,докато пътуваш във влака например,има си и фенерче,което може в краен случай да ползваш.

Недостатъци: не е много лека,мисля е 160 грама,малко ми е странно това отчитане на разреждането,защото първоначално различни проценти показваше в сравнение от тия,които показва при сегашната си употреба.Малко по-бързо се зарежда вече,което пък е признак,че батериите в нея не са вечни.Понеже корпуса и е черен и лъскав,при пипане остават следи от пръстите по нея.

Това е вкратце.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.