Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, първо не намерих правилен раздел за темата и го пущам тука. Ще си правя нов татус, но искам да е на латински, текста съм го избрал, но искам и граматически добре да е написано на латински.. та някой, ако разбира от латински или има познат, който може да ми преведе като хората 1 изречение ще съм много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, mak0 написа:

Здравейте, първо не намерих правилен раздел за темата и го пущам тука. Ще си правя нов татус, но искам да е на латински, текста съм го избрал, но искам и граматически добре да е написано на латински.. та някой, ако разбира от латински или има познат, който може да ми преведе като хората 1 изречение ще съм много благодарен.

Ами напиши изречението. Тук има и лекари и полиглоти. Все някой може да ти помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

There's a special place in my heart for the ones who were with me at my lowest and still loved me when I wasn't very loveable.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Има едно специално място в сърцето ми , за тези, които бяха с мен когато бях на дъното и все още ме обичат , когато не съм много за обичане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, EffectSlow написа:

Има едно специално място в сърцето ми , за тези, които бяха с мен когато бях на дъното и все още ме обичат , когато не съм много за обичане.

Трябва да е на латински, не на български.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.