Премини към съдържанието
n100ev

Помощ! Проблем с инстал на win 7

Препоръчан отговор

Здравейте, моля помагайте, че такова чудо не ми се беше случвало. Опитвам се да инсталирам win 7 на нов лаптоп lenovo P50-30 (не съм много сигурен точно за модела), та лаптопа е с някакъв Линукс. Намерих му миниатюрното копче, че да влезна ви BIOS - а да го наглася да бутва от СД-то. Бутвам си диска всичко точно започва да зарежда и още в началото като започва да се показва картинката на windows-а излиза един син екран с бели надписи на който ми пише нищо си че е спряло за да не направи някакви си щети. От биоса промених SATA Controler mode  от AHCI  на IDE но същата работа. След това направих настройките по default  и от буут мода ми изчезна HDD-то като вариант като остана сам СД и се появихя някакви си network 0 for Ipv4 и 6. Дадах Disable на Security boot  и общо взето пак същите ла**а не ми дава този син екран, но като направи първоначалното зареждане след като бутне СД-то и тръгне да се показва иконката на win  и да зарежда просто си забива с една червена лента в гойрния край на екрана. 

Моля Ви помагайте дайте някакви идеи как да го премина това, че да си инсталирам windows-a

П.П: Win-a който съм записал е http://***/banan?id=464701&hit=1&t=soft записан с nero както си трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЕВАЛА! Аз се бласкам 2 часа и из нета ровех ама нищо не намерх, кой да предположи, че в сайта на леново и как пък ще нацеля един от тез два модела дето става този проблем :D. Много благодаря

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми е лесно, 'щот' аз инсталирам направо от iso файл и не търся да правя флашки, C/DVD-та

:)

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да съгласен съм, ама като виждам за пръв път линукс си карам по начина който ми е най ясен :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.