Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам нужда да направя Windows с интегрирани програми. Чиста инсталация и след  която windows-a да е готов за работа с дадените програми. 

Не искам имиджи. Трябва да интегрирам програмите в ISO. Уловката е, че не искам да ми изкачат прозорчета по време на инсталацията на програмите. Тиха инсталация (с която също не съм запознат), като предварително съм задал правилните отметки. 

Ако може да се прилага към Windows-ите 7 , 8.1 и 10 ще е супер

Благодаря! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използваш Nlite да си направиш Windwos както поискаш и после го правиш в ISO формат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Емил Костов написа:

Използваш Nlite да си направиш Windwos както поискаш и после го правиш в ISO формат.

А как се интегрират програми в NTlite?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Емил Костов написа:

Емо, време е да стъпиш на новите платформи. Nlite не поддържа NT6 базирани ОС! Има vlite.

Има инструменти за целта:

http://www.howtogeek.com/124368/how-to-create-a-customized-windows-7-installation-disc-with-integrated-updates/

Може да се използва и WPIW:

http://www.wpiw.net/

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ти си по напред и си helper. На мен ми се беше налагало да си правя подобни Windows с първите дъна на Asrock с Via chipset дето не разпознаваха SATA drivers.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, трябва да интегрирам програми от рода на autocad 2015, office 2010 и нт. Може ли наистина някакво решение....  WPIW не мисля, че може да ми свърши работа, а  в  RT Se7en Lite нямам идея как да интегрирам подобна програма. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли по-лесен начин :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.