Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Проблема е че от 2 часа се актуализира и не мърда от " инсталиране на актуализация 32от34", а обикновено става за 10/20 минути. Пише следното: Не изключвайте компютъра до приключване на тази операция. Инсталиране на актуализация 32от34

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Sofia Savova написа:

Проблема е че от 2 часа се актуализира и не мърда от " инсталиране на актуализация 32от34", а обикновено става за 10/20 минути. Пише следното: Не изключвайте компютъра до приключване на тази операция. Инсталиране на актуализация 32от34

Не го пипайте, изчакайте още

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно в мометна инсталира актуализзция за .Net Framework - те са много времеемки.

Както каза cap не пипайте машината, докато не завърши.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо да не пипа? 

Рестартирай  и ще тръгне инсталацията и на мен така ми прави.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Sofia Savova написа:

от 14:30 чакам...

При толкова много ъпдейти е възможно. Изчакайте поне още час

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а проблем ли е че преди малко се изключи лаптопа защото му падна батерията? Като го включих пак си показа инсталирането..?

Редактирано от Sofia Savova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, capnemo написа:

При толкова много ъпдейти е възможно. Изчакайте поне още час

При мен  ,ако се свалило 40 процента от обновлението  и изключа компа и после пак го включа започва пак от 40 процента.Понякога иска и рестарт ,за да тръгне инсталацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, acnekt написа:

Защо да не пипа? 

Рестартирай  и ще тръгне инсталацията и на мен така ми прави.

Няма от къде да рестартирам. Само син екран с надпис за актуализацията има

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Sofia Savova написа:

ALT+CTRL+DEL

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом се е изключил си го включете от бутона за включване на лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ExaFlop написа:

Щом се е изключил си го включете от бутона за включване на лаптопа.

Естествено, включил съм го веднага щом се изключи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И не ще да се включва ли? Ако не теглим с ченгел данни ще ни е по-лесно и ще се реши проблемът по-бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ExaFlop написа:

И не ще да се включва ли? Ако не теглим с ченгел данни ще ни е по-лесно и ще се реши проблемът по-бързо.

Нещо не мога ти разбера логиката. Лаптопа е включен и все още чакам. А това с таск-а не се пуска. Капиш? Това което знам съм написал друго няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Sofia Savova написа:

Не се пуска.

Сори, аз съм изпаднал в заблуждение от този пост. За изключване - от бутона на лаптопа за изключване.

Индикаторът за твърдия диск сетвали от време на време или постоянно?

Ако повече от 5 минути не мигва - изключвате, включвате и актуализациите ще продължат след известни подготовки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Sofia Savova написа:

а проблем ли е че преди малко се изключи лаптопа защото му падна батерията? Като го включих пак си показа инсталирането..?

По-скоро се е приспал/хибернирал, а не изключил. И ти не си го включил, а събудил.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ExaFlop написа:

Сори, аз съм изпаднал в заблуждение от този пост. За изключване - от бутона на лаптопа за изключване.

Индикаторът за твърдия диск сетвали от време на време или постоянно?

Ако повече от 5 минути не мигва - изключвате, включвате и актуализациите ще продължат след известни подготовки.

няма проблем. По темата:

едното свети в син цвят-че е включен лаптопа, другото е зарядното а след него премига в син цвят а след него свети друго в червено постоянно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Sofia Savova написа:

Искаш да кажеш, че не си на този екран win8-update-windows-6.png  ,  а на installing_update_3_of_2_wtf.jpg?437f41   или подобен.

Редактирано от jhoro (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Sofia Savova написа:

едното свети в син цвят-че е включен лаптопа, другото е зарядното а след него премига в син цвят а след него свети друго в червено постоянно.

Интересува ме този, който е с картинка за твърд диск.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, jhoro написа:

Искаш да кажеш, че не си на този екран win8-update-windows-6.png  ,  а на installing_update_3_of_2_wtf.jpg?437f41   или подобен.

ето снимах го да добавя само че бара за зареждане се върти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ExaFlop написа:
преди 4 минути, Sofia Savova написа:

Интересува ме този, който е с картинка за твърд диск.

Този дето мига трябва да е на харда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Sofia Savova написа:
преди 3 минути, Sofia Savova написа:

ето снимах го да добавя само че бара за зареждане се върти

http://prikachi.com/images.php?images/957/8682957s.jpg

Е те тва е същинското ъдейтване - демек инсталиране и влизане в сила на обновленията. Щото другото е само изтегляне на инфото и подготовка. То си го и пише де - "Уиндоус трябва да се рестартира, за да могат новите неща да влязат в сила"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, jhoro написа:

Е те тва е същинското ъдейтване - демек инсталиране и влизане в сила на обновленията. Щото другото е само изтегляне на инфото и подготовка. То си го и пише де - "Уиндоус трябва да се рестартира, за да могат новите неща да влязат в сила"

не знам чакам цял ден... Пише да не изключвам докато не свърши актуализацията на снимката се вижда... А колкото до въпроса с харда и мигането да това е И мига проверих и съм сигурен че е харда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от velislavvasilev
      Форумци, пред дилема съм кой от двата вида  машини да взема. Платих за Windows 10 Home и не ми се ще да иде лицензът на вятъра. Все пак платих, не съм надграждал от 7-ца и прочее. Също имам и два лиценза за 7-ца (съответно Ultimate и Professional). Всичките ми машини са под Linux, но имам една под Windows 7. Та, ще и мятам Linux за пробите и мисля да си взема workstation за фото и видеообработка. Ориентировъчно около 2-2500 паунда. Като написах валутата, явно се досещате къде се намирам и какъв ми е дертът. Тук няма откъде да си купя компоненти част по част според изискванията ми. Говоря за нормален магазин от ранга на jar.bg, който го има от доста време и видно доста време ще го има. Тук топ магазините са Argos и Currys, ама вътре части като дъна, видео карти и прочее - като за Бог да прости. Намерих няколко магазина, пак с части от сорта на едва 3 вида налични дъна, гаранция по 1 година, щото, видиш ли, такава била давана от производителя. Доста чоплих и се оказа, че тук е масова практика. Все още бритиш гайс са в Европейския съюз и трябва ел. уредите да имат минимум 2 години гаранция, но уви. Също, не планирам в близко време да пътувам до България и отпада вариантът да купувам нещо от там. Та, дилемата е следната: дали да си губя времето да чопля за компоненти част по част или направо да взема един iMac. Като, преимуществата му са основно в монитора - 5К 5120x2880 Разглеждах и за монитори, тоз iMac направо кърти и тези, които се доближават до спецификациите му струват колкото целия iMac. Ако начена да събирам нещо от сайта на Asus примерно, после пък ме тревожат адски сериозно Microsoft. За реномето им няма да коментирам, но ме приитесняват продуктите им. Windows 10 преди около година даде фира на лаптопа ми, на десктопа пък Samba малко по малко започна да крашва Експлорера и така, докато накрая няма начин да си достъпя файловете. Доколкото изгледах ревюта, Mac-а няма проблеми с NFS. Забравих да спомена, че бъдещата машина (без значение Мак или Уин) ще е максимално офлайн. В смисъл, за инсталирането на Adobe ще им пусна, ама само толкова, после - не. Та, досега не съм чоплил по-задълбочено Mac. Нали няма да има проблем да работи с месеци (дано години) без интернет? Колкото до Adobe, ще ги издиря (отново) кой адрес/порт/протокол им трябва за програмата и само това е. Всичко ще се мята на NFS/Samba сървър, а от него вече с друг лиунукски десктоп - по предназначение из Мрежата.
      Та, по-конкретно дилемат е следната:
      1. Взимам iMac, пускам го и започвам да го ползвам.
      2. Намирам монитор, дъно, процесор, един модул RAM, захранване, видео карта, охлаждане евентуално. Покрай последните ИТ новини, вглеждам се на AMD. Имам SDD-та и кутия.
      Вторият вариант - много рисков. Обаче за сметка на това, ще мога да ъпгрейдвам с времето. После още RAM, още една видео и т.н. Ако пък взема MAC-a, ще спестя адски много време и нерви. Няма да мога да го ъпгрейдват (т'ва да ида да им плащам да ми добавят RAM, да ми сменят процесор - просто няма как да се случи).  Та, според вас кой от двата избора е по-удачен?
    • от victork
      Привет на всички!
      Изчетох доста в раздела за Windows, но не намерих решение на моят проблем. Взехме служебен лаптоп с преинсталиран Windows 10 S. За съжаление идея нямах какво точно представлява тази версия на Уиндоус, тъй като и досега ползвам 7, от която съм достатъчно доволен.
      Почнах да тегля софт за колежката (тази, която ще ползва лаптопа) и с учудване установих още на първото приложение (WinRAR), че не може да се инсталира. Тази "страхотна" версия позволява САМО инсталиране на софтуер от Windows Store. А в този Store няма елементарни неща като WinRAR, Chrome...
      Моля, ако някой знае как да избегна това ограничение... да сподели. Разбира се, Уиндоуса любезно ми предлага ъпгрейд до Pro, което обаче струва 49$...
      Предварително благодаря!
    • от bumblebee
      От 2 дена се боря с това нешо и не мога да го направя - пробвах какво ли не. 
      Прецъквам като луд измежду 4 езика и не мога да ги махна. Помощ?
      Не мога да добавя снимките тук, затова ги пускам на линк - сами виждате, че са 4 езика, но не ми дава да махна другите, които не ми трябват.
      https://imgur.com/cHE31bG
      https://imgur.com/MPUtZYd
      https://imgur.com/a/nmgMF
    • от Raze
      Някой има ли идея дали и как може да стане? Windows 10, за дадена папка от десктоп като я отворя, искам левия панел с папките да го няма. Пробвах с desktop.ini, търсих с Google, но никъде не излиза нищо такова като опция, което да е само за определена папка валидно.
    • от Rikemaru
      Здравейте,
      Имам един проблем и не мога да го разреша каквото и да опитвах да правя. Имам лаптоп(Acer) който е с Windows 10(работи напълно нормално) но искам да го преинсталирам и да му сложа Windows 7 при, което идва и проблема.След като си боотна флашка(пробвах всякак) първоначално не виждах в БИОСА опция за боот.След като я буутнах явно правилно и успях да я прекарам да тръгне през флашката, след като тръне windowsa  да се върти преди инсталацията да започне екрана замръзва и до там.Пробрах какво ли не но ефект няма. Ще съм много благодарен ако се отзовете и ми помогнете. 
      П.С. Нямам Legacy опция.
      Благодаря Ви!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.