Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Проблема е че от 2 часа се актуализира и не мърда от " инсталиране на актуализация 32от34", а обикновено става за 10/20 минути. Пише следното: Не изключвайте компютъра до приключване на тази операция. Инсталиране на актуализация 32от34

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Sofia Savova написа:

Проблема е че от 2 часа се актуализира и не мърда от " инсталиране на актуализация 32от34", а обикновено става за 10/20 минути. Пише следното: Не изключвайте компютъра до приключване на тази операция. Инсталиране на актуализация 32от34

Не го пипайте, изчакайте още

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно в мометна инсталира актуализзция за .Net Framework - те са много времеемки.

Както каза cap не пипайте машината, докато не завърши.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо да не пипа? 

Рестартирай  и ще тръгне инсталацията и на мен така ми прави.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Sofia Savova написа:

от 14:30 чакам...

При толкова много ъпдейти е възможно. Изчакайте поне още час

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а проблем ли е че преди малко се изключи лаптопа защото му падна батерията? Като го включих пак си показа инсталирането..?

Редактирано от Sofia Savova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, capnemo написа:

При толкова много ъпдейти е възможно. Изчакайте поне още час

При мен  ,ако се свалило 40 процента от обновлението  и изключа компа и после пак го включа започва пак от 40 процента.Понякога иска и рестарт ,за да тръгне инсталацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, acnekt написа:

Защо да не пипа? 

Рестартирай  и ще тръгне инсталацията и на мен така ми прави.

Няма от къде да рестартирам. Само син екран с надпис за актуализацията има

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Sofia Savova написа:

ALT+CTRL+DEL

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом се е изключил си го включете от бутона за включване на лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ExaFlop написа:

Щом се е изключил си го включете от бутона за включване на лаптопа.

Естествено, включил съм го веднага щом се изключи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И не ще да се включва ли? Ако не теглим с ченгел данни ще ни е по-лесно и ще се реши проблемът по-бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ExaFlop написа:

И не ще да се включва ли? Ако не теглим с ченгел данни ще ни е по-лесно и ще се реши проблемът по-бързо.

Нещо не мога ти разбера логиката. Лаптопа е включен и все още чакам. А това с таск-а не се пуска. Капиш? Това което знам съм написал друго няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Sofia Savova написа:

Не се пуска.

Сори, аз съм изпаднал в заблуждение от този пост. За изключване - от бутона на лаптопа за изключване.

Индикаторът за твърдия диск сетвали от време на време или постоянно?

Ако повече от 5 минути не мигва - изключвате, включвате и актуализациите ще продължат след известни подготовки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Sofia Savova написа:

а проблем ли е че преди малко се изключи лаптопа защото му падна батерията? Като го включих пак си показа инсталирането..?

По-скоро се е приспал/хибернирал, а не изключил. И ти не си го включил, а събудил.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ExaFlop написа:

Сори, аз съм изпаднал в заблуждение от този пост. За изключване - от бутона на лаптопа за изключване.

Индикаторът за твърдия диск сетвали от време на време или постоянно?

Ако повече от 5 минути не мигва - изключвате, включвате и актуализациите ще продължат след известни подготовки.

няма проблем. По темата:

едното свети в син цвят-че е включен лаптопа, другото е зарядното а след него премига в син цвят а след него свети друго в червено постоянно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Sofia Savova написа:

Искаш да кажеш, че не си на този екран win8-update-windows-6.png  ,  а на installing_update_3_of_2_wtf.jpg?437f41   или подобен.

Редактирано от jhoro (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Sofia Savova написа:

едното свети в син цвят-че е включен лаптопа, другото е зарядното а след него премига в син цвят а след него свети друго в червено постоянно.

Интересува ме този, който е с картинка за твърд диск.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, jhoro написа:

Искаш да кажеш, че не си на този екран win8-update-windows-6.png  ,  а на installing_update_3_of_2_wtf.jpg?437f41   или подобен.

ето снимах го да добавя само че бара за зареждане се върти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ExaFlop написа:
преди 4 минути, Sofia Savova написа:

Интересува ме този, който е с картинка за твърд диск.

Този дето мига трябва да е на харда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Sofia Savova написа:
преди 3 минути, Sofia Savova написа:

ето снимах го да добавя само че бара за зареждане се върти

http://prikachi.com/images.php?images/957/8682957s.jpg

Е те тва е същинското ъдейтване - демек инсталиране и влизане в сила на обновленията. Щото другото е само изтегляне на инфото и подготовка. То си го и пише де - "Уиндоус трябва да се рестартира, за да могат новите неща да влязат в сила"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, jhoro написа:

Е те тва е същинското ъдейтване - демек инсталиране и влизане в сила на обновленията. Щото другото е само изтегляне на инфото и подготовка. То си го и пише де - "Уиндоус трябва да се рестартира, за да могат новите неща да влязат в сила"

не знам чакам цял ден... Пише да не изключвам докато не свърши актуализацията на снимката се вижда... А колкото до въпроса с харда и мигането да това е И мига проверих и съм сигурен че е харда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от asdfj
      Привет.От доста време насам имам проблем при инсталирането на уиндоус 8 на Lenovog50.Закупен е с 8-цата и след това съм го преинсталирал няколко пъти с уиндоус 7. На диск тръгва и когато се покаже инсталацията да избера език и т.н. отказва и блокира клавиатурата и мишката,а в биоса работи и при 7-цата върви без проблем.Възможно ли е да е заключен към 8? Отчаян съм тъй като тази 7ца не върви добре и искам да си върна предишния.Другия ми въпрос е чрез флашка какви са настройките в биоса с UEFI/Legacy и как да подкарам флашката.
      Багодаря предварително.
    • от Maria Green
      Здравейте, празнуващи и почиващи, и работещи, и разбиращи!

Трябва ли да направя нещо особено във връзка с прикачения файл? Съществува ли проблем, анализирайки данните? 

Странното е, че не разбирам нищо от снимката, а това ми се изписва щом включа лаптопа. 

Ще се зарадвам на подробен съпорт.

• от kafenceto123
      Здравейте!
      Натъкнах се на проблем, докато се опитвах да преинсталирам чисто Windows 10 на лаптопа си Lenovo Legion Y520. Първо доста странно е, че когато включа или рестартирам лаптопа нямам достъп до Setup менюто, което по принцип се отваря с F2. Второ, когато натисна F12 при рестарт и вляза в Boot Manager-а, флашката на която съм свалил Windows-а не е засечена. На екрана се показват само хард дискът, ссд-то, ако не се лъжа имаше още две опции, едната от които беше Network Boot, а другата изобщо не си я спомням. След доста терзания успях да вляза и в Boot Menu-то, като използвах Shift + "Restart" метода, но и там не открих флашката. След още дълги минути на недоумение открих, че все пак флашката ми става видима в Boot Menu-то, ако изляза, съхранявайки промените (F10), независимо дали съм правил такива. След като изляза, натискайки F10, отново лаптопът ме прехвърля в Boot Menu-то и флашката е видима, но когато я кача над всичко останало и изляза, Windows се стартира, както обикновено вместо да ме препраща в инсталационното меню на новия софтуер.
      П.С. Нямам опция Security Boot, появява се единствено, когато се появява и флашката и е "Disabled".
      Ако имате някакви идеи какво се случва, бих бил безкрайно благодарен да ги споделите! 
    • от Roki_03
      Коя OS да избера за компютъра ми и какво трябва да инсталирам за да работи компютъра най-добре?
      HP WORKSTATION XW 4600
      CPU: Intel Core 2 Quad q6600, 2.40 Ghz, 4 ядра
      RAM: 4GB
      GPU: nVidia Quadro FX 3500
      Знам, че не е кой знае къв компютър, но ми върши работа!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.