Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Извин

ете,кажетеми коя беше програмата която сменя на няколко минути снимките т.е фона на екрана.Имах я преди време ама яздравих ще съм ви благодарен ако мия кайете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е програма а си е от самия windows. Като си на десктоп цъкни с десен бутон и избери "Personalization"  след това избираш " Desktop background" и добавяш колкото си искаш снимки. Има и настройка на таймера т.е. през колко време да се сменят снимките. Така е почти на всеки windows ;) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Операционна система? Много Ви моля, постарайте се още малко с клавиатурата, за да не се получават неща като: 

преди 17 минути, Mitko Angelov написа:

яздравих

...или други....грешчици:ohmy:

Редактирано от firestarter (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, firestarter написа:

Операционна система? Много Ви моля, постарайте се още малко с клавиатурата, за да не се получават неща като: 

...или други....грешчици:ohmy:

да имам грешки но стават тези грешки,а вие безгрешки ли сте нима никогаш през живота си не си направил правописни грешки.отговорими ако обичаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм, бих Ви отговорил, но с това отношение и грубите грешки, дори и във втория Ви коментар...нЕма си го преместА даже...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 11 минути, firestarter написа:

Хмм, бих Ви отговорил, но с това отношение и грубите грешки, дори и във втория Ви коментар...нЕма си го преместА даже...

Профилната ти снимка показва що,за човек си

Прочети си грешките. Такали се пише нЕма и преместА? Виж си грешките тогава коментирай другите.И ма един стих в библията ,така казва ''-Негледай съчицата на братовото си око след като имаш греда в окото си.''

Редактирано от Mitko Angelov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дааааа,трагичен случай.............за съжаление.Бездасеобиждате г-н Ангелов,но деца в 3-4клас се справят по-добре с правописа от вас.Относно правописа на firestarter,той е сгрешил нарочно и го е подчертал с двете големи букви,но.....................вие не забелязахте и тази символика.Да сте жив и здрав!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.