Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здрвейте може ли да ми дадете малко повече информация за тази рам памет от снимката кое поколение е и колко мгхц е  

P60311-234354 (Large).jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, simtech написа:

Не можем да ползваме Google ли?

Не, че не могат, но не знаят и не искат да се научат Симтеч. Всичко трябва да е наготово. Сам виждаш какви теми има в разделите. А ти се ядосваш, че няма сериозни теми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Емил Костов написа:

Не, че не могат, но не знаят и не искат да се научат Симтеч. Всичко трябва да е наготово. Сам виждаш какви теми има в разделите. А ти се ядосваш, че няма сериозни теми.

Навремето подобни теми се затваряха с линк към Google.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Trenndo
      Здравейте, преди няколко дни си закупих  asus vivobook pro 17 n705ud, като добавих функцията за инсталация на оригинален windows 10. Реших да си инсталирам Assassin's Creed - Syndicate, като след инсталацията самата игра просто не тръгваше(моля някой да ми обясни от какво се предизвиква това),  някак си успях да я подкарам, но останах неприятното изненадан като видях ужасното лагене! Не съм очаквал, при положение че видеокартата e nvidia geforce gtx 1050, а процесора  Intel Core i7-8550U.  Инсталирах league of legends(всички знаем , това е игра която изисква малко) и отново лагването беше на лице, дори и на най-слабите настройки. Мисля, че липсват драйвери или пък трябва да превключа на по-мощната видеокарта-Nvidia (дочух от приятел за това)?! Моля, помогнете ми да се насладя на новия си лаптоп :( Благодаря предварително! 
      P.S. Функционалните бутони за яркостта на екрана не ми работят, какъв може да е проблема и как да го управя
      Поздрави! 
    • от Trenndo
      Здравейте, ще уча архитектура и ще ми е нужен мощен лаптоп. Бюджета ми е 2000-2100лв като държа марката да е DELL или Asus. Ще се радвам ако някой успее да ми препоръча модел, да ми изясни каква е разликата между NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti и AMD Radeon 530, има ли смисъл от съчетанието HDD и SSD, и защо intel i7-8... поколенията са по-добри от intel i7-7.. Ще съм Ви безкрайно благодарен! 
      Поздрави!
    • от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от Hadjimehmed Shener
      Здравейте! Купих си лаптоп (Acer Nitro 5 NH.Q2QEX.016) преди 3 дни , вчера ми се появи една зелена точка на екрана върху лентата на задачите. Забелязах че след определено време точката лека полека намаля яркостта си и изчезва. Съжалявам ако има и друга тема по този въпрос , но за първи път ми се случва такова нещо и се притеснявам. На други места видях че пише , ако точката е всякакъв цвят освен черен щяла да изчезне след време, вярно ли е това? Благодаря Ви предварително за вниманието!
    • от Stoqn-666
      https://support.hp.com/bg-en/drivers/selfservice/compaq-presario-cq56-200-notebook-pc-series/4346274/model/5080938?sku=LE406EA
      това е лаптопа при включване мига caps lock не прекъснато на седмица веднъж се включва .
      Почистих го смених термо паста пробвах рамта харда смених бота 
      и нищо все така . моля за помощ
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.