Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Имам таблет леново а3000 и тази сутрин както винаги го сложих да се зарежда ! Когато го сложих почна да се чува звук от зарядното леко писукащ и тиктакащ (подобен звук когато заложиш бомба в CS) , не се зарежда пробвах 3 зарядни устройства и при 3-те е този звук ! Други устройства (телефон) се зареждат на зарядните , но таблета не .... Какво да направя или дали въобще може да се оправи ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, crashgold написа:

Здравейте ! Имам таблет леново а3000 и тази сутрин както винаги го сложих да се зарежда ! Когато го сложих почна да се чува звук от зарядното леко писукащ и тиктакащ (подобен звук когато заложиш бомба в CS) , не се зарежда пробвах 3 зарядни устройства и при 3-те е този звук ! Други устройства (телефон) се зареждат на зарядните , но таблета не .... Какво да направя или дали въобще може да се оправи ? :)

Ся остава да сложиш sound-shot  (запис на звука).

Ако до последно си е работил и не си го удрял, изтървал ... - може би има проблем в буксата. Има вариант да извадиш батерията, да я заредиш и да пробваш дали работи нормално. Но ти дали можеш да го направиш ...

Носи го в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

С какви точно други зарядни си пробвал? Има вероятност да окъсява кабела между зарядното и таблета. Този кабел много лесно се наранява.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, jhoro написа:

Ся остава да сложиш sound-shot  (запис на звука).

Ако до последно си е работил и не си го удрял, изтървал ... - може би има проблем в буксата. Има вариант да извадиш батерията, да я заредиш и да пробваш дали работи нормално. Но ти дали можеш да го направиш ...

Носи го в сервиз.

Не съм го изтървал или удрял но маи тази сутрин сложих зарядното в буксата на обратно и може да се е разширило ?  Иначе не мисля че мога сам да махна батерията и да го поправя ... уча в техническа гимназия с професия техник на електронна техника , но няма да се пробвам да правя нищо защото не искам да го развалям повече ! Много благодаря за вниманието ! :) 

преди 38 минути, Емил Костов написа:

С какви точно други зарядни си пробвал? Има вероятност да окъсява кабела между зарядното и таблета. Този кабел много лесно се наранява.

Зарядно на леново(ноговото) ЛГ , самсунг  ..  Мисля че може да съм направил нещо на буксата защото когато слагах зарядното го сложих обратното в буксата и .......... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало да има възможност да зареждаш таблета през USB. Това за момента е решението. Ако си сложил неправилно буксата вероятно си я повредил. Носиш таблета на сервиз, за да оправят проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Емил Костов написа:

Няма да е от зарядното, виж какво е написал

преди 1 час, crashgold написа:

Други устройства (телефон) се зареждат на зарядните , но таблета не ...

преди 18 минути, Емил Костов написа:

Би трябвало да има възможност да зареждаш таблета през USB.

А той не се ли зарежда през мини-USB ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, jhoro написа:

Да аз исках да кажа че на таблета жака съм прецакал

Мини - USB  съм наранил

Редактирано от crashgold (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, jhoro написа:

Понеже си коригирах поста в последствие и мислех, че е от зарядното щях да накарам постващия да пробва да зареди таблета през USB на компютъра с такъв кабел, но вероятно проблема е в самата букса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Понеже си коригирах поста в последствие и мислех, че е от зарядното щях да накарам постващия да пробва да зареди таблета през USB на компютъра с такъв кабел, но вероятно проблема е в самата букса

Да  така е !! Не е от зарядното :)

Редактирано от crashgold (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, crashgold написа:

Да аз така е !! Не е от зарядното :)

От тук вариантите са 2.

1.Носиш таблета в сервиз, за да проверят и сменят буксата. Предполагам, че ще ти вземат около 20-30 лева.

2.Ако се окаже, че буксата не може да се смени или е опасно да се сменя, или пък не се дава гаранция, че таблета ще работи след смяната, ще се наложи да си вземеш външно зарядно и там да си зареждаш батерията. Вярно малко неудобно, но и това е решение.

PS: Почистих темата от излишни коментари по искане на Jhoro.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбрах че ще е към 30лв. сега питах комшията той е техник ... Това да е проблема .. друго да не е ! Благодаря много за вниманието което ми обърнахте ! Приятен ден :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, crashgold написа:

Да разбрах че ще е към 30лв. сега питах комшията той е техник ... Това да е проблема .. друго да не е ! Благодаря много за вниманието което ми обърнахте ! Приятен ден :)

Много внимателно трябва да се слага и маха зарядното при всеки един таблет или телефон. Буксите са много нежни и лесно се чупят. Иначе цената е горе долу такава. Зависи вече колко ще струва самата букса и дали може да се намери.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Метин Шабан
      Здравейте , моля да ми помогнете да реша проблема с драйвера на видео картата. Когато пуснах днес да играя dota2 играта ми крашна и проблема беше свързан с Vulkan, също така от известно време някой елементи в играта както и сянката на някой обекти (най-вече на героите) бяха като "пулсиращ" квадрат. Днес след като влязох в Radeon setings забелязах ,че има нов ъпдейт и реших да актуализирам. За жалост като вляза и дам ъпдейт чек не отчита , че съм с новите драйвери. 
      Да отбележа, че в играта ползвам Vulcan а не Dx11. След като актуализирах проблема с Vulcan не се появи до 3-4 пускане, но после ми го даде отново, плюс това в играта има значителна разлика (накъсва)

• от Тошко2001
      Здравейте! Извинявам се, че публикувам тук, но не мога да намеря темата по математика. Имам следния проблем- равнобедрен трапец с основи 6см и 8см  и БЕДРО 5см му търсят лицето. А кажете ми аджаба колко му е височината и лицето, че ми взе здравето таз задача. Аз получавам 4 см височина и 28 см квадратни лице. Отговорите са дадени с корени
      а- 14V6 cm
      b- 28V6 cm
      в- 56V6 cm
      г - 7V26 cm
      д- 2V42 cm
    • от Велико Русанов
      Здравейте банда.Имам проблем с усилвател Onkyo A-8015.Ползвам го от дълго време и съм доста доволен от работата понеже не ми е даваш дефекти но уви днес като го включих не пработи.....когато го включа в контакта и натисна Power бутона си светнат копчетата но преди се чуваше едно реле дето щтрака а сега не се чува и незнам какъв ми е проблема.Само да вмъкна че до посшвдното изключване на усилвателя всичко си беше ок просто сега като го включих се яви проблема(не се е чувал никакъв шум или изпукало нещо)просто релето не превключва.Та ако може да ми помогнете!!!БЛАГОДАРЯ :)
    • от SStevenSS
      Здравейте на всички.Имам волан за компютъра.Преди време съм го купувал и не съм имал досега проблеми с него.Бачка без грешка.Докато днес ми направи сериозен проблем.Включвам го и всичко си е на 6 бачка си.Обаче по време на игра изведнъж се бъгяса и неможе да завива.Реснах си компа не става.Инсталирах наново драйверите му и пак не иска.Интересното е , че всички копчето по него си бачкат само където не иска да завива.Някой знае ли какво става.Благодаря ви.
    • от Landser77
      Здравейте, искам да сваля един pdf фаил от сайт, когато кликна в дясно на прозорчето зарежда и след това ми дава грешка! 
      Моля ако някой може да го свали и да ми го прати това е сайта:
      https://parallelworlds-bg.blogspot.com/2014/01/blog-post_5.html?m=1
      Файла е най-отдолу преди коментара, ще съм адски благодарен ако някой го свали, трябва ми спешно! 
      Благодаря! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.