Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

На скоро ми се развали галаксито и сега ги разглеждам тези Allview много набират скорост на пазара, дайте едно мнение ако някой от вас е имал или има такъв. Като характеристика не е чак толкова зле Dual Core 1Ghz, 1GB Ram 8GB ROM, 5mpx Camera, 5inch дисплей... за 100 лева хич не е зле според мен пък и аз временно ще го ползвам. Интересно ми е поне за фейсбук, вайбър, ютуб ще става ли според вас?

Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В днешно време да си вземеш телефон с 2-ядрен процесор е безумно. От личен опит го казвам, имам телефон със същия процесор и лагва даже когато използвам клавиатурата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За слушалка е ок, но за смартфон - забрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари потърси Motorola Moto E първата генерация в продавалника, имам два такива- гледай да е с 4.4.2, защото с 5.1.1 са си оставили ръцете. Всъщност телефона струва 40 долара, но тук в БГ са доста по-скъпи. Временно съм с такъв, защото си продадох Nexus-а и онзи ден насолих HTC-то ( кво да ги прайш :D ) Моторолката е доста прилична и си ползвам Viber, Facebook, Instagram, Messenger и играя Тривиадор и ползвам OLX мобилното приложение, няма да те лъжа, че телефона не забива, но под забиване имам предвид леко насичане между приложенията, не да те нерви и да те бави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Късно, вече го купих и мислех че дори фейсбук няма да мога да ползвам :D и аз съм с тези вайбър, месенджър дори clash of clans играя и мога да кажа че телефона се справя много добре! Има някои неща които ме разочароваха а именно това че нямаше слушалки в кутията, жака за зареждане е некадърно поставен накриво в телефона и самата операционна система даваше дефект отначало, но се оправи след factory reset. Истина е че няма как да се сравнява с последните модели галакси но за 100 лева този телефон предлага прекалено много. И да вметна последно, понеже дисплея е TFT а не Super Amoled и тн. харчи страшно малко от батерията... когато го получих чаках ден и половина за да му се изхаби батерията ;)

Редактирано от De Santa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.