Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Как да спра надстройката на windows 10 отказах се,но вече го изтеглих и автоматично ще се инсталира. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

На моите седмици не се инсталира автоматично. Само ми вади съобщения. На 8.1 също не ми инсталира 10.

Но моите настройки са да ме пита преди да сваля и инсталира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Освен че трябва да се изтрие KB3035583 , което понякога не спира нотификацията , има още процедури който трябва да се изпълнят .

Всеки който има желание да се справи с проблема , нека първо си спре идиотските , с нищо не помагащи на обикновения потребител ъпдейти.

Всеки който желае да се справи с проблема и да премахне досадната икона в трея , може просто да напише в търсачката " Stop GWX .exe "

Мисля че всеки може да чете , ако има такива който все още не са научили буквите , има десетки показани с картинки и видео описания за това как се решава проблема .

Тук сега да седне някой да изписва нещата за да може бай х...... с извинение да му е на готово , си е чиста лигавщина .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.