Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Как да спра надстройката на windows 10 отказах се,но вече го изтеглих и автоматично ще се инсталира. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На моите седмици не се инсталира автоматично. Само ми вади съобщения. На 8.1 също не ми инсталира 10.

Но моите настройки са да ме пита преди да сваля и инсталира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен че трябва да се изтрие KB3035583 , което понякога не спира нотификацията , има още процедури който трябва да се изпълнят .

Всеки който има желание да се справи с проблема , нека първо си спре идиотските , с нищо не помагащи на обикновения потребител ъпдейти.

Всеки който желае да се справи с проблема и да премахне досадната икона в трея , може просто да напише в търсачката " Stop GWX .exe "

Мисля че всеки може да чете , ако има такива който все още не са научили буквите , има десетки показани с картинки и видео описания за това как се решава проблема .

Тук сега да седне някой да изписва нещата за да може бай х...... с извинение да му е на готово , си е чиста лигавщина .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.