Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, значи имам Лагуна 1.8 бензин/газ. Имам проблем от известно време, колата гасне в движение.Мисля че се получи когато сложих газовото.Днес пак се случи същото нещо.Също така губи обороти на празен ход, днес махнах клемите на акумолатора и запали без проблем.Четох че може да е от имобилаизера но не знам дали е от него?Така или иначе ще  дам да я прегледат в някой сервиз с ком.диагностика.Забелязах че при лек наклон и когато трябва да завия на ляво гасне(или поне няколко пъти ми се случи тогава не знам дали има връзка).Ако може някой който е имал сходен проблем да помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отидете в сервиз, за да се направи диагностика и проверка. Така може само да се гадае.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там където са ти сложили газовата иди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първите километри е нормално да има прекъсване и да отидеш за донастройка на газовата ;)
Просто отиди при човека който ти е сложил газовата и му кажи на него, той ще донастрои и би трябвало всичко да е ОК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имах същите кахъри 2 години..............накрая извадих маркуча дето смуче въздух и му лепнах на половината едно тиксо :) и една година няма грижи вече.Даже някои таксиджии намират пластмасово шише дупчат му дъното на няколко места и го пъхат в маркуча.При завои и при наклон влиза повече въздух и бърка сместта.Не ходи по сервизи да даваш пари :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.