Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Извинявам се ако не съм уцелил подходящият раздел.

Та става въпрос за следната страница:

stbV7.jpg

Всичко изглежда ОК. Но за по-голяма сигурност го отворих през Safe money на Kaspersky и излезе това:

MCd5W.jpg

Изпълних инструкциите от това ръководство https://support.mozilla.org/en-US/kb/troubleshoot-SEC_ERROR_UNKNOWN_ISSUER#w_kaspersky (и двата варианта - инсталирах браузърен сертификат на Касперски и понеже не промени нищо изключих SSL-сканирането) но промяна не настъпи.

Та чудя се на кое от двете да вярвам. Надеждна ли е връзката към тази меверейска страница?

Редактирано от Този (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Демек може да им се разчита.. Сейфмъни-то що ли дава фалшива тревога (май не му е за пръв път..)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз чета информацията от сертификатите, не се занимавам с простотии.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от sa6o
      Не знаех как точно да кръстя заглавието на въпроса ми за това моля да ме извините. А сега към въпроса : на настолния ми компютър съм с TP Link адаптер (тип флашка) понеже рутера ми е много далеч и не е удобно да опъна кабел и да ги свържа. Та проблема е , че в началото като почнах да го ползвам нета си беше добре , от скоро почна много да пада и да намаля скоростта. Чудех се от какво е и не намирах проблема , реших да го сложа на друго USB и пак си почна да раобти супер. От 2 дни насам пак почна да бави нета на това USB и преди малко го смених на друго (имам 6 USB-та на кутията) , на другото USB си работи идеално сега. Не знам на какво се дължи това , нещо адаптера ли прецаква USB-тата или нещо друго се случва ? Да сега на 3-тото USB , на което съм го сложил отново си работи добре , но до кога ... Иска ми се да разбера от какво е проблема , а не само да менкам USB-тата.
    • от Gangosa
      Добър ден . Намерих много хубава оферта за 3 години от едно място за ssl, от друго намерих пак 3 години за домейн и имам на 2 места безплатен хостинг .Какъв вариант ще ми предложите . Може ли към безплатен хостинг да ги сложа . 1-я е https://www.freehosting.io а другия е https://www.hostinger.co.uk
    • от mikrotik
      Здравейте ! През 1-2 часа на интернет връзката в системния трей се появява жълт удивителен знак и пише:  unidentified network и заедно с него допълнително no internet access, ( без да има червен x на компютърчето ) , оправя се след като отида в настройките на мрежовия адаптер и направя Disable и след това Enable и така изчезва и интернета тръгва. Има ли начин това нещо да се оправи, без да се налага всеки път да го вкл и изкл от настройките ? Събитието се случва на лаптопа, ОС е : Windows 7 Ultimate (32-bit). Обадих се на нет-доставчика, но той ми заяви, че проблема не е от него. Само да кажа, че и преди е ставало същото нещо към друг интернет доставчик, след което дълго време не е имало проблем и сега от вчера се появи отново. Моля за помощ ! Благодаря Ви предварително !
    • от Този
      Не мога да отворя следния сайт:

Интересно, че отчита и IP на прокси, каквото не ползвах, правейки шота. След това опитах да го заблудя използвайки проксита от hidemyass, само две от които (аржентинско и испанско) от списъка с висока анонимност проработиха и нещата изглеждат по същия начин.

Най-накрая едно от американските проработи и успях да го отворя. Някой има ли идея защо ограничават трафика от трети страни към сайта си?
    • от 1Force1
      Иначе казано, доколко са качествени психо тестовете и кадрите, които на базата на показаното от кандидатите в тези тестове определят годността за носенето на съответната служба и естествено на служебно оръжие.
      Принципно този въпрос може да се отнесе и по отношение на ловците. 
      Доколко дълбоко е проникнала корупцията и некадърността в тези среди?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.