Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам един проблем с попълването на формуляра за доставка. Решил съм да си поръчам една камерка, но ми трябва малко помощ от вас за попълване на информация за доставка, защото не съм запознат как става и бих се радвал ако ми съдействате :) 

Contact Name: Name Surname

Country/Region: Bulgaria

Street Address: Bul.Hristo Botev N25 (примерно) 

City: Varna

State/Province/Region: 

Zip/Postal Code: 9***

Tel: (имам възможност да попълня така -    Country Code - City Code - Tel Number ) в три квадратчета 

Mobile: 

Значи това е формулярът. На Contact Name си пиша двете имена, след това улицата (живея в къща така че не би трябвало да пиша етаж и т.н) мобилният как трябва да го пиша с +359899 или 0899? Също така доставката няма да идва във град, а в село там в City и под него State/province/region  как трябва да го попълня? И последен въпрос какъв е другият телефон? 

Наистина ще съм ви много благодарен ако ми помогнете :)

Редактирано от D71149 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишеш пощенския код на селото и на City пак селото. На Tel нищо не пишеш, а ако иска данни там пишеш със +359899 същото и на mobile +359899.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, VipKokata написа:

Пишеш пощенския код на селото и на City пак селото. На Tel нищо не пишеш, а ако иска данни там пишеш със +359899 същото и на mobile +359899.

а на State/Province/Region:  какво да пиша? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на City пиши Varna а на  State/Province/Region:  селото 

Като пощенския код пиши на селото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, VipKokata написа:

на City пиши Varna а на  State/Province/Region:  селото 

Като пощенския код пиши на селото

Направо името на селото или village и тогава името?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши само името на селото. Важното е да напишеш името на селото и пощенския код на селото със тези данни от български пощи няма как да сбъркат.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да е ясно, че китаеца така както му дадеш адреса той така го пише на пратката. Дефакто на него не му трябва за нищо повече, праща я и вече от БГ Пощи трябва да разчитат нещата. Гледай да напишеш телефона изряден, предполагам ако нещо от другите неща е написано неправилно - там за селото, където се притесняваш, то в най-лошия случай ще трябва да отидеш от пощата във Варна да го вземеш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.