Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следния проблем: в сайта си използвам плъгин Contact Form 7. Проблема е там, че когато се изпрати имейл излиза съобщението, че е изпратено успешно, но не го доставя на имейла, който е посочен в настройките на плъгина. Интересното е, че сайта го имам и на друг хостинг със същите настройки на плъгина и получавам имейлите. Какъв може да е проблема? Можете ли да ми дадете някакви предположения да фиксна този проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в контактната форма дали всичко е направено както трябва. Виж и дали @, който си сложил съществува и може да получава пощи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Емил Костов написа:

Виж в контактната форма дали всичко е направено както трябва. Виж и дали @, който си сложил съществува и може да получава пощи.

Трил съм контактната форма, пробвал съм с други плъгини и пак същият проблем, изписва, че е доставено, но в същото време не получавам нищо... И не разбирам защо на другия хост нямам подобен проблем. Дали проблема може да е  от хостинга и какъв може да е проблема ако е от него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, смени пощата в плъгина и тествай с друга. Тествай също през WEB дали на тази поща могат да се получават писма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествах с abv.bg и gmail.com. Също пробвах да настройвам SMTP, но пак същото. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А през WEB пробва ли да изпратиш писма към тази поща?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От друга поща през браузър да изпратиш на тази проблемната писмо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах какво има SMTP с цялата работа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Yuri Rusanov написа:

...

На безплатен хостинг ли се случва?
Проба първа е да сведете до минимум php-скрипта. Копирайте този код. Дайте произволно име с разрешение PHP, например, mail.php. Попълнете пощенския адрес в получател. Качете го на хоста, след което наберете адреса  (http://mysite.com/mail.php) в браузъра си. Това е достатъчно за изпращане на пробно писмо. Ако няма такова, пробвайте с друг адрес. Ако отново няма резултат, значи ви е блокиран пощенския клиент на системата/хоста, а това е по силите на хостера.

<?php
// получател
$to      = 'nobody@example.com';

$subject = 'the subject';
$message = 'hello';
$headers = 'From: webmaster@example.com' . "\r\n" .
    'Reply-To: webmaster@example.com' . "\r\n" .
    'X-Mailer: PHP/' . phpversion();

// изпращане на писмото
if(mail($to, $subject, $message, $headers)){
  echo "Писмото бе изпратено успешно до: $to";
}
else{
  echo "Възникна техническа грешка!";
}
?>

smpt може да се върже към gamil, но условието е порт 465 да е отворен и достъпен SSL.

успех

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от c3p0
      Програмен код на php, чрез който се изпраща e-mail с определено съдържание на определен адрес ?
    • от Кристиян Йорданов
      Здравейте отново,
      Искам да ви попитам как мога да си направя Email server като abv.bg Имам хостинг и домейн. В смисъл аз успях да направя едно само от php но то може само между потребителите а аз искам примерно моят да е domein@mailser.com. И да мога да получавам Email от Gmail abv outlook и т.н.
    • от Дамска Мода Сезони
      Здравейте имам проблем с имейлите на моя сайт, излизат с въпросителни. Някой може ли да помогне? Може и платено.

• от krusto
      Здравейте, наскоро реших да си направя реалм сървър, но се натъкнах на едно съобщение, което казваше че трябваше да си мигрирам акаунта.Нали започнах с миграцията но се натъкнах на проблем с имейла, пробвах основния ми който го ползвам постноянно но не стана.След това нали пробвах и други мои имейли, но не стана.Та въпроса ми е как мога да си върна имейла? Наистина много ви моля за помощ понеже това е много голям проблем.
      П.С. Благодаря предварително! Поздрави о/
    • от xSilvia
      Здравейте,
      Моля за съвет какво да направя? Започна да се появява тази сутрин една сива неправилна вертикална черта, в десния край на дисплея на телефона.
      Той е NOKIA LUMIA 735.
      До момента, вече година, никакъв проблем с него. Бях го забравила в банята. Да не е влязла влага ? Но чертата се увеличава, спуска се надолу като тънка вадичка. И не изчезна като го отворих.
      Чертата се забелязва ясно когато телефона е с угаснал екран. Не пречи изобщо за работа. За момента. В режим на работа също се забелязва но много слабо, като светло сива.
      Или е натиснат ? Какво да направя, за да се възстанови, и какво му е според вас? Много разчитам на него, и дори така да остане ще се радвам, само да не спира да работи.
      Силвия

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.