Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.От около 5 месеца използвам Lg G3.Но телефонът започва все повече и повече да забива,грее и т.н.Въпросът ми е такъв.Не искам да давам пари за нов телефон.Искам бартер за друг телефон.Предложения за телефон за бартер.Харесал съм Iphone 5S,но телефонът според мен ще ми е много малък,но все пак ако има някой с 5S да сподели мнение.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема може да не е в модела, а в самия телефон. Защо не отиде в сервиз, а се мъчиш 5месеца. Може да е хардуерен проблем другия вариант е да пробваш някой ROM.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип не разбирам много от телефони, но по случайност наскоро започнах да се интересувам от (някои)модели на LG. Срещнах не едно и две мнения, че G3 прегрява заради проблем с процесора и понякога дотолкова, че се повреждал екрана. Съжалявам, но според мен е малко вероятно някой да иска точно такъв телефон на старо, а пък да го разменя за I-фон - още по-невероятно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.04.2016 г. at 4:31, gosho1948 написа:

Здравейте.От около 5 месеца използвам Lg G3.Но телефонът започва все повече и повече да забива,грее и т.н.Въпросът ми е такъв.Не искам да давам пари за нов телефон.Искам бартер за друг телефон.Предложения за телефон за бартер.Харесал съм Iphone 5S,но телефонът според мен ще ми е много малък,но все пак ако има някой с 5S да сподели мнение.Благодаря предварително.

Горе долу и аз имах същите проблеми но добре че го продадох и си купих друг :D Правех прости неща като музика интернет едновременно на максимална яркост грееше като печка ! Да не говорим за играене на игри просто положението е горещо при това МНОГО горещо :D 

Може да погледнеш Samsung Galaxy S5 ползвах такъв близо 3 месеца и бях повече от доволен :)  но го дадох на брат ми че той караше с един дъртак и си купих друг :D Та S5 може да намериш почти без никакви забележки за по малко от 400 лева :)  за бартери не знам разгледай питай и търси това е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.