Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем със Java файла javac.exe , когато искам да го използвам през cmd ми излиза това 

"C:\Program Files\Java\jdk1.8.0_92\bin\javac.exe не е валидно Win32 приложение...... някой знае ли на какво се дължи това и как мога да го оправя???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Niki Norev написа:

Здравейте, имам проблем със Java файла javac.exe , когато искам да го използвам през cmd ми излиза това 

"C:\Program Files\Java\jdk1.8.0_92\bin\javac.exe не е валидно Win32 приложение...... някой знае ли на какво се дължи това и как мога да го оправя???

пробвайте да преинсталирате джавата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, май се обърках. Трябва май да я преинсталираш като внимаваш операционната ти система да отговаря на пакета, който инсталираш.

Редактирано от Реджеп Иведик (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите ви отговори. Оправих проблема като преинсталирах JDK. Иначе за това дето си написал Реджеп Иведик , да , бях и добавил пътя към файла но пак ми излизаше ерор, явно съм бил инсталирал някаква грешна версия на JDK. Пак мерси за бързите отговори

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, написах една глупост аз, вместо първо да прочета съобщението за грешка, но успях да се поправя на време и да те изпреваря на фотофиниша

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Niki Norev написа:

Благодаря за бързите ви отговори. Оправих проблема като преинсталирах JDK. Иначе за това дето си написал Реджеп Иведик , да , бях и добавил пътя към файла но пак ми излизаше ерор, явно съм бил инсталирал някаква грешна версия на JDK. Пак мерси за бързите отговори

И да допълня винаги да теглите софтуер от сайта на производителя (като се съобразявате с операционна версия и архитектура)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.