Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,преди няколко дни си купих CS:GO но когато я стартирах гледката неми хареса,на минимални настройки 20fps,и искам да си сменя ПЦ-то.бюджетът ми е (300-400лв.)достатъчно ми е 60fps на минимални настройки резолюцията която използвам е 1980х1080 (16:9)ако може по ниска цена ще е още по добре.Благодаря предварително...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

300 лв??? Това си е направо Великденска шега. Кажи си сега в момента с каква конфигурация си, за да видим дали може да направиш Upgrade или ще се налага да събираш пари за нова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в момента няма как да ти кажа конфигурацията...не съм в нас относно бюджета имам xbox 360 който мисля да продам и имам спестени около 350 лв мога да ти кажа че компютърът ми е доста слаб и съм го носил няколко пъти  на сервиз и не мисля,че  можеда се ъпгрейдне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подходящ процесор ти е 236 лв. + най-евтиното възможно дъно още 102 лв. и 8ГБ рам още 57 лв. 

http://nikem-bg.net/cart/52202p1r54936p1r55867p1rf.html

Това ти е минимума за 60fps при 1080p и то само защото играта не е с високи изисквания а трябва и видеокарта по-добра от вградената за тия изисквания.

Примерно 750TI която е 238 лв.  - http://nikem-bg.net/computer-components/GB-N75TD5-2GI/description.html Това е от най-евтините варианти.

Отделно хард още стотина лева (ако стария е сата е използваем) кутия (също може да се ползва старата) и захранване (желателно е да е ново въпреки ниската консумация).

Най-евтиното надеждно с което при първия токов удар няма да ти заминат новите части е - http://nikem-bg.net/computer-components/be-quiet-SYSTEM-POWER-7-300W-BN140/description.html

пс. Покупката на разни 8 годишни антики втора ръка или нови селерони с видеокарти на ниво вградена графика няма да ти докара желания резултат. 

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята видеокарта беше нещо от сорта на Nvidia Gforce GT 8600 2gb достатъчно добра ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Директно през прозореца може да я хвърлиш.  Картата е по-слаба от вградено видео което също е много слабо за това което искаш та е по-зле от нещо принципно зле. :)

За пример видеокарта за стотина лева е по-зле от вграденото видео на актуален процесор които ти е необходим та са безсмислени а антики на 10 г. дето вървят по 5 лв. не стават за нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За цс Го се иска мин 60 (със 60фпс не стават) а средни 150 не къде 200 фпс трябва да имаш да я играеш спокойно тъй че тия 350лв не стигат.....Ако искаш да си добър на цс трябват ПЪРВО бърз нет ВТОРО да я играеш без лаг :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами горе съм ти дал процесор, дъно, рам, видеокарта и захранване та смятай. Ако стария хард не е сата ще трябва и още стотина лева за такъв без да броим кутията ако искаш да я сменяш.

Без хард - http://nikem-bg.net/cart/52202p1r54936p1r55867p1r55393p1r54206p1rf.html

Със - http://nikem-bg.net/cart/52202p1r54936p1r55867p1r55393p1r54206p1r55439p1rf.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Около 250 лв. вървят с оставаща гаранция. Не че някой се е засилил да ги купува...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, nesa007 написа:

За цс Го се иска мин 60 (със 60фпс не стават) а средни 150 не къде 200 фпс трябва да имаш да я играеш спокойно тъй че тия 350лв не стигат.....Ако искаш да си добър на цс трябват ПЪРВО бърз нет ВТОРО да я играе без лаг :) 

преди 3 часа, Roujin Z написа:

Около 250 лв. вървят с оставаща гаранция. Не че някой се е засилил да ги купува...

преди 3 часа, Roujin Z написа:

ами добре ще посъбера още малко и тогава може да говорим отново

инт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

със 750ти ще вади 100фпс на макс на 1080, ама ако е със хубав процесор, така че си приготви едни 400-450 лева за видео+проц :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Повече ще вади. Аз съм на максимални всичко, като се има предвид, че съм с близо 2 пъти по-слабата GTX 650 и Athlon 750K, а си вадя стабилно 160-190 фпс. Може би причината е, че играя на по-малка резолюция, но въпреки всичко с GTX 750 Ti според мен ще вади стабилно поне едно 150 фпс. И ако вземе един I3 6100, който е г/д 2 пъти по-производителен от котлона ми, всичко ще е 6.

Редактирано от metallica_333 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Може би нещо такова за около 500 лв би ти осигурило комфортна игра:

ASUS A88XM-E /FM2+
AMD A8-7600 X4/3.1GHZ/FM2+/BOX
SanDisk X400 128GB SSD 2.5 7mm SATA 3
2x4GB DDR3 1600 KINGSTON
Zalman Case mATX ZM-T5 USB3.0
PSU FORTRON FSP350-60APN 85+

Обща стойност - 516.24 лв. с ДДС

Редактирано от Т.Тодоров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.