Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте  ! 

Много се се чудя кой от двата телефона да си взема ,този  на Huawei е с по-добри параметри ,но дали наистина ще  е добър .

Два дена се чудя и още не съм сигурен кой от двата ще е добър .Моля помогнете ,знам че сте хора с опит и знания

http://www.technomarket.bg/telefoni/honor-4c-black-dual-huawei-09148391

http://www.technomarket.bg/telefoni/lg-magna-h500f-black-09144009

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, че Honor 4c. Повече RAM, повече мегапиксели на камерата. В по-голяма ценова група!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Камерата и на двата телефона са един дол дренки. Аз бих взел Huawei, но първото нещо което ще направя с него е да му сменя РОМ-а. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако иска да му ползва гаранцията, ако се наложи след време, да му го сменя. Иначе камерата е задоволителна на моя P8 Lite, същата е и на honor 4c.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

РОМ-а е гаден, прекалено гаден. Сложи му Facebook и някой месинджър и виж как анимациите ще почнат да лагват. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фейсбук и месинджър от край време са си л*йно под която и да е версия на андроид, за това и хората които малко от малко се грижат за поддръжката на телефона си знаят, че инсталирането им е ГОЛЯМА грешка. Смазват батерията и телефона почва да лагва. Алтернативи, разбира се, има - Lite версията на фейсбук или влизане през браузъра.
Друг е въпроса, че будят телефона и по нощите, а сутринта осъмваш с -20% батерия. Махнеш ли фейсбук и месинджър - нещата си влизат в релси.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, VipKokata написа:

РОМ-а е гаден, прекалено гаден. Сложи му Facebook и някой месинджър и виж как анимациите ще почнат да лагват. 

На който и да е ром да го сложиш, ще почне да лагва. Съгласен съм с @XYconstant, смазва живота на батерията. Когато сложих CM13 си беше екстра, а след като сложих тея двете изведнъж почна да яде много яко батерията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак пък събуждане и -20% батерия на сутринта... Миналия ден Гугъл ми излапа 5% и тва беше.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, XYconstant написа:

Остави на фонов режим фейсбук и месинджър, та да видиш, тестово.

Оставял съм Tapatalk, Spotify, Viber, Facebook и Messenger заключени в паметта и нито един процент не ми е изяло. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.