Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам едни 300лв. за периферия като ми трябват мишка, клавиатура, мауспад и слушалки. Ще си взимам и ново PC, и за това реших да се окомплектовам :Д Играя главно CS:GO така че съраунда е важен за мен (искам да инвестирам доста в слушалки). Благодаря на отзовалите се :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Лично аз съм собственик вече 2 години на SteelSeries Sensei RAW Frost Blue, s1mple, също както и много други прота джиткат с нея - 140 лева.

2.Слушалки -   Razer Kraken USB - 109 лева

3.Подложка -  SteelSeries QcK+ Геймърски пад за мишка - 40 лева

4.Клавиатура - Hama Urage Lethality - 22 лева 

ОБЩО : 311 ЛЕВА

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите, но имам въпроси: 

1.Колко трябва да надхвърля бюджета за да си взема механична клавиатура?

2.nesa007 имате ли някакъв опит с работата на тази периферия?

Другото е, че не съм фен на SteelSeries, за мен са доста Overprised. Аз всъщност се чудех за нещо по-евтино като мишка и да вложа повече в другите неща? Например нещо на блуди(нямам поглед върху нещата за това и питам :) )

Редактирано от JustIvo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами зависи каква искаш? Има и по 80 лв. но едва ли ще са ти удобни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Scullcandy - не ги заменям даже за AKG. Такъв бас не съм слушал никъде. Имаш допълнително в тях място за батерии които го усилват до ниво в което ти правят масаж слушалките на врата и ушите.

За плъх ползвам Corsair модел който не се внася в България и едва ли ще ти хареса като цена.

Клавиатурата и тя свети в тъмното, трябва да видя каква марка е утре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, JustIvo написа:

Благодаря за отговорите, но имам въпроси: 

1.Колко трябва да надхвърля бюджета за да си взема механична клавиатура?

Другото е, че не съм фен на SteelSeries, за мен са доста Overprised. Аз всъщност се чудех за нещо по-евтино като мишка и да вложа повече в другите неща? Например нещо на блуди(нямам поглед върху нещата за това и питам :) )

Не знам колко са overpriCed, но с тази мишка се дават много глави, но явно

ти си мислиш, че мишката не е важна, колкото до слушалките, също са ми на S (Siberia Elite Black Prism) и ги чувам от малка бомба като влизат short na dust_2.

С две думи, заслужават си цената продуктите на SS и както ти казах, много професионални играчи цъкат с тази конкретна мишка, също

така и с Rival, която отново е продукт на SS, нито един професионален играч не цъка с bloody.

Вземи си bloody мишка и после ще плачеш, че не става за нищо, от личен опит ти казвам.Също така, клавиатурата е най-маловажна, затова съм ти предложил най-евтината.

В крайна сметка парите са си твои, ако просто ще играеш за кеф и не искаш да си малко по-добър от останалите играчи, вземи това, което прецениш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, theunsub написа:

нито един професионален играч не цъка с bloody.

Честно познаваш всички професионални играчи, та написа тази глупост, че и я оцвети в червено? Отделно се знае, че SS са един вид като Razer, що се отнася до цена/качество. Наблъскали им някакви подсветки както на мишки, така и на слушалки и по-тази причина цените са толкова високи, иначе като качество не са нищо особено. Ето едно мое предложение. Мисля, че за тия пари си е направо супер. http://www.gaminggear.bg/cm-storm-octane-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82-%D0%B3%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0-%D0%B8-%D0%BC%D0%B8%D1%88%D0%BA%D0%B0-%D1%81-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B0?gclid=CPPv2Yz-ycwCFRYTGwodgksJmw

За останалите 200 лв. ти препоръчвам като моите Sennheiser PC 330 G4ME. НО имай предвид, че ако искаш да се наслаждаваш на г/д качествена музика, ще ти трябват и дакове, усилватели и подобни. Има цяла тема, в която съм писал. Иначе са адски удобни, изолират шума, наушниците не се запарват. Ако ще се използват само или предимно за игри можеш и без допълнителни екстри да им се наслаждаваш.

Редактирано от metallica_333 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, JustIvo написа:

Да само със мишката.
Препоръчвам тия няма да останеш разочарован. 
За клавиатурата не знам.
Слушалките са хубави един приятел си ги взе много хубаво данят и  са 7.1 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, metallica_333 написа:

Честно познаваш всички професионални играчи, та написа тази глупост, че и я оцвети в червено? Отделно се знае, че SS са един вид като Razer, що се отнася до цена/качество. Наблъскали им някакви подсветки както на мишки, така и на слушалки и по-тази причина цените са толкова високи, иначе като качество не са нищо особено. Ето едно мое предложение. Мисля, че за тия пари си е направо супер. http://www.gaminggear.bg/cm-storm-octane-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82-%D0%B3%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0-%D0%B8-%D0%BC%D0%B8%D1%88%D0%BA%D0%B0-%D1%81-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B0?gclid=CPPv2Yz-ycwCFRYTGwodgksJmw

За останалите 200 лв. ти препоръчвам като моите Sennheiser PC 330 G4ME. НО имай предвид, че ако искаш да се наслаждаваш на г/д качествена музика, ще ти трябват и дакове, усилватели и подобни. Има цяла тема, в която съм писал. Иначе са адски удобни, изолират шума, наушниците не се запарват. Ако ще се използват само или предимно за игри можеш и без допълнителни екстри да им се наслаждаваш.

Човек като теб, който си няма и понятие от това, какъв gear e нужен за cs : go, просто не препоръчвай на момчето продукти, за които после ще съжалява (ако въобще ги закупи, в което се съмнявам)

JW http://csgoconfigs.com/pros/jw , целият му gear е на SS играч от най-добрият отбор в света

Get_RiGhT http://csgoconfigs.com/pros/get-right, целият му gear e на SS (най-добрият играч за 2014)

Olofmeister - Ползва SS Rival (отново играч от най-добрият отбор в света, top1 играч за 2015)

Guardian - най-доброто AWP - SS 

А ти му препоръчваш CM lmao

Редактирано от theunsub (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

К'во си ми изредил някакви играчи? Нали се сещаш, че на различни хора различни неща се харесват и са удобни?? Съмнява ме авторът да е професионален играч, освен това е заделил 300 лв. бюджет за ЦЯЛОСТНА ПЕРИФЕРИЯ, която е изброил, пък ти си ми предложил мишка, която струва 140 лв. и пад за 40 лв. Луд ли си? И си оставил 120 лв. за слушалки и клавиатура... Само един въпрос: Звучи ли логично да предлагаш пад, струващ 2 пъти повече от клавиатурата и то специално за гейминг? 

Авторе, най-важното в тази периферия, която искаш да си закупиш са слушалките. Недей се набутва с тая простотия Razer, защото повече от половината им цена се дължи на марката, а не на качеството. За тия пари има една камара модели добри слушалки. Що се отнася до мишката..Аз лично играя ЦС:ГО от има няма 1 месец : от силвър 2 до голд нова 4 стигнах за не повече от 3 седмици с един A4Tech за 10 лв, закупен през далечната 2008 година. Вътре е пълна с каквото се сетиш, а колко пъти съм я заливал с най-различни течности е друг въпрос. Важното е, че удобна, върши ми перфектна работа и идеална както за работа, така и за игри. Естествено няма никакви светлинки и прочие, които влияят единствено и само на цената. ;)

За подобни игри като цс:го, както казах най-важното нещо са слушалките. Не че другите неща са за подценяване, но е несериозно да се вземе мишка за 140 лв. при бюджет от 300 лв., както и пад за 40 лв. и в същото време клавиатура за 20 лв. Просто е смешно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, theunsub написа:

Не знам колко са overpriCed, но с тази мишка се дават много глави, но явно

ти си мислиш, че мишката не е важна, колкото до слушалките, също са ми на S (Siberia Elite Black Prism) и ги чувам от малка бомба като влизат short na dust_2.

С две думи, заслужават си цената продуктите на SS и както ти казах, много професионални играчи цъкат с тази конкретна мишка, също

така и с Rival, която отново е продукт на SS, нито един професионален играч не цъка с bloody.

Вземи си bloody мишка и после ще плачеш, че не става за нищо, от личен опит ти казвам.Също така, клавиатурата е най-маловажна, затова съм ти предложил най-евтината.

В крайна сметка парите са си твои, ако просто ще играеш за кеф и не искаш да си малко по-добър от останалите играчи, вземи това, което прецениш.

Извинявай, но не мисля, че мишката "дава много глави" аз до сега винаги съм бил с мишка за 5-10лв. И съм стигнал до LEM, което не мисля, че е малко... Наистина не харесвам нещата на SS нито като дизайн нито като изработка... А ако си говорим за професионални играчи то те могат да си цъкат ако искат и с 50000лв периферия това мен не ме интересува. Все пак ми звучи супер небалансирано да си взема мауспад и мишка за 180лв (като мауспадите "геймърските" струват макс 15лв.) и клавиатура за 20... Това е направо шега... Мисля, че мишка под 100лв би ми била предостатъчна. Един приятел си все един от безжичните мишоци на блуди и ми каза, че е супер доволен, затовапитах тук какво мислите ?Не съм сигурен за слушалките, които си препоръчал, но като гледам останалите не са супер доволни от тях...

преди 3 часа, metallica_333 написа:

К'во си ми изредил някакви играчи? Нали се сещаш, че на различни хора различни неща се харесват и са удобни?? Съмнява ме авторът да е професионален играч, освен това е заделил 300 лв. бюджет за ЦЯЛОСТНА ПЕРИФЕРИЯ, която е изброил, пък ти си ми предложил мишка, която струва 140 лв. и пад за 40 лв. Луд ли си? И си оставил 120 лв. за слушалки и клавиатура... Само един въпрос: Звучи ли логично да предлагаш пад, струващ 2 пъти повече от клавиатурата и то специално за гейминг? 

Авторе, най-важното в тази периферия, която искаш да си закупиш са слушалките. Недей се набутва с тая простотия Razer, защото повече от половината им цена се дължи на марката, а не на качеството. За тия пари има една камара модели добри слушалки. Що се отнася до мишката..Аз лично играя ЦС:ГО от има няма 1 месец : от силвър 2 до голд нова 4 стигнах за не повече от 3 седмици с един A4Tech за 10 лв, закупен през далечната 2008 година. Вътре е пълна с каквото се сетиш, а колко пъти съм я заливал с най-различни течности е друг въпрос. Важното е, че удобна, върши ми перфектна работа и идеална както за работа, така и за игри. Естествено няма никакви светлинки и прочие, които влияят единствено и само на цената. ;)

За подобни игри като цс:го, както казах най-важното нещо са слушалките. Не че другите неща са за подценяване, но е несериозно да се вземе мишка за 140 лв. при бюджет от 300 лв., както и пад за 40 лв. и в същото време клавиатура за 20 лв. Просто е смешно.

И аз съм на същото мнение :) Исках да попитам би ли ми препоръчал някакви слушалки и като цяло да чуя твоето предложение за периферия :)

преди 13 часа, Roujin Z написа:

Ами зависи каква искаш? Има и по 80 лв. но едва ли ще са ти удобни.

Намерих една в Амазон за 130лв с доставката и ще видим :) Видя ми се супер като поразгледах ревюта, но трябва да я съобразя с другите неща, които са по-важни :) .

преди 5 часа, nesa007 написа:

Да само със мишката.
Препоръчвам тия няма да останеш разочарован. 
За клавиатурата не знам.
Слушалките са хубави един приятел си ги взе много хубаво данят и  са 7.1 .

Благодаря! Ще си помисля и върху твоето предложение :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клавиатурата от клипчето я има в Скай - RAPOO KX Black 

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, JustIvo написа:

И аз съм на същото мнение :) Исках да попитам би ли ми препоръчал някакви слушалки и като цяло да чуя твоето предложение за периферия :)

Клавиатура + мишка:http://www.gaminggear.bg/cm-storm-devastator-ComArticle882bg-75лв.

или 

http://www.gaminggear.bg/cm-storm-octane-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82-%D0%B3%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0-%D0%B8-%D0%BC%D0%B8%D1%88%D0%BA%D0%B0-%D1%81-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B0-99лв.

Слушалки:http://desktop.bg/headphones-sennheiser-504121?gclid=CPi81KTiyswCFdW4GwodZzoHnw-189лв.

Пад:http://www.gaminggear.bg/steelseries-qck-%D0%B3%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BF%D0%B0%D0%B4-%D0%B7%D0%B0-%D0%BC%D0%B8%D1%88%D0%BA%D0%B0-ComArticle929bg-24.90 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нА БЛЪДИ слушалките са пълна БОЗА, отсега да знаеш всеки който познавам с такива ми се е оплакал (и тия в Пулсар казаха,че който е купил от там се е оплаквал). пък тоя Прото със СС- братле нали знаеш, че профитата са спонсорирани и донякъде и да не им харесва играят с тях ? за слушалки може да пробваш със полу-професионални, не геймърски, а за мишка и клавиатура отиваш по магазините и пипаш и гледаш. трябва на теб да са ти удобни, марката е за такива като тоя професионалния убиец горе ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз това викам. Цената на SS/Razer е на едно 60-70% толкова висока, заради подсветките и логото на съответната марка, не заради друго. Качеството им е равносилно на китайчетата от технотата за по 20-30 лв., било то слушалки, клавиатури, мишки и прочие. Не случайно дадох пример с моята моята мишка A4Tech за 10 лв., която вече е на 8 години и съм я заливал с кола, бира, фанта и една камара други неща. Вътре е пълна с прах, остатъци от чипс и какво ли не, обаче работи невероятно. Адски е удобна, нито малка, нито голяма, идеална за всякаква ръка. Сега е ясно, че при бюджет от 300 лв. е простотия да се дават толкова малко пари за мишка, но комплектите, които съм предложил мисля, че са супер за цената си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз ползвах х7 мишка и клавиатура 6 години, докато сестра ми не си пусна заека в стаята да ми наяде кабелите. сега съм с безжична блъди (доволен съм удобна ми е, като тегло е добре и е със литиево-йонна батерия, клавиатурата ми е рапо безжична за 9 лева, и съм много доволен от нея :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Roujin Z написа:

Клавиатурата от клипчето я има в Скай - RAPOO KX Black 

Аз тази я видях, но е супер калпава и въобще не ми се вижда да е за игри. Тази, която намерих е на RedDragon и е на цена от 40$, но доставката е 20 и става 130лв., което изглежда мн тъпо, но клавиатурата е с подсветка и за щастие без нъмпад(не ги харесвам) освен това по ревютата си личи, че не е някой калпав боклук ;) . Така че дори с бзбожноскъпата доставка пак ми е ок ;) (не съм сигурен дали ще я взимам)

преди 2 часа, metallica_333 написа:

Комплектa на Devastator е пълен боклук, всички казват, че мишката се чупи на втория месец, но Octane ме грабна и като погледнах някое и друго ревю мисля, че ако не взема механичната ще е това :) . За слушалки мисля да ти се доверя също, но този мауспад на SS мисля, че е тъпо предложение, защото аз погледнах в сайта и видях един на A4TECH за 12лв., който беше доста по-голям (извинявам се, че не слагам линкове, но съм от тел и не мога :/ ). Мерси много за предложенията :) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи от трите неща само клавиатурата ми е евтина, но няма равна откъм съотношение цена/качество/продукт който получаваш за парите си Bloody B120 свети в червено и е добра за мен. Слушалки Scullcandy i плъх Corsair Gaming който в близките години никой няма да има в България. Послушай ме поне за слушалки, но в краен случай вземи нещо на AKG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я кажи точен модел на тия Skullcandy, че ми стана интересно как такава недоказана марка(поне в България) има такъв бас, какъвто с никои други слушалки не си слушал. После човека да не съжалява за покупката, не заради друго. И според мен ако има възможност наистина трябва да прослуша нещо преди да го купи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слушалки - https://slushalki.net/index.php/kategorii/dj-slushalki/superlux-hd681b-detail

или - https://slushalki.net/index.php/kategorii/dj-slushalki/isk-hp-2011-746-detail (вторите са препоръчани и в друга тема).

За мишка прегледайте Zowie FK1 или подобно - http://zowie.benq.com/mice/fk2. Не видях да са споменали по-горе. 

Добра мишка и слушалки са най-важни. 

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.