Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,

Днес ми изникна един проблем и ще съм много благодарна, ако ми помогнете.

Пуснах си лаптопа днес и той не искаше да се свърже с wifi. Иконката на wifi-я се смени на компютърче с червен Х и в network and sharing center, в adapter settings изобщо няма wifi мрежа. Не намира никакви мрежи, а настолния ми компютър и другияt ми лаптоп се свързват без проблем. Друго, което е, бутонът на лаптопа ми за wifi свети в оранжево и при натискането изписва, че се включва "airplane mode'' или изключва, но остава изключен в оранжево. Преди веднага щом го изключех се пускаше bluetooth-a, но сега не го прави. Използвах кабела и се свърза с интернет без проблем. 

Лаптопът ми е HP Pavilion g6 и използвам windows 8.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно дефектирала wireless карта. Но може да опитате с преинсталация на драйвера. Ако няма ефект - сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери в мрежовите настройки дали адаптерът за wifi е включен. Както и провери от компютър - десен бутон на мишката - свойства - device manager (менинджър на устройствата) и провери на Network Adapter дали има удивителлна. Ако искаш направи една снимка и я постни тук. 

Редактирано от Blue_Hulk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.