Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте опитвам се да си създам бизнес страница. Искам да ви попитам след като създам страницата си или мигрирам профила си във страница, защо профила си остава? Какво трябва да направя за да ми остане само страницата без да имам профил и това възможно ли е? Да имам страница без профил!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато направиш страницата,можеш да променяш настройките за достъп само за нея,независимо от личния профил.В смисъл когато си на страницата,ще разрешиш от настройките всички отметки за достъпност до нея.След това отваряш твоя личния профил(там настройките се отнасят само за него),където ще можеш да забраниш достъпа му.Те са много отметки,които трябва да се четат една по една и маркират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може  би въпросът ми е малко тъпичък, но като влезна в настройки къде да ги видя тези отметки в страницата и профила?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, pavkata_20 написа:

Може  би въпросът ми е малко тъпичък, но като влезна в настройки къде да ги видя тези отметки в страницата и профила?

След като кликнеш на катинарчето горе има подфункции,като сигурност,частност и други.Разглеждаш всички по отделно.Там има възможност да се редактират много неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.