Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Реших днес да обновя версията си на ETS 2 и при деинсталация на старата се изтри абсолютно всичко ,дори папката със сейфовете. И преди съм деинсталилар по-стари версии ,но никога тази папка не е била трита автоматично. Има ли възможност да я възстановя? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Реших днес да обновя версията си на ETS 2 и при деинсталация на старата се изтри абсолютно всичко ,дори папката със сейфовете. И преди съм деинсталилар по-стари версии ,но никога тази папка не е била трита автоматично. Има ли възможност да я възстановя? 

Пробвай възстановяване по стандартния начин - Recuva или друг подобен софтуер.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от NiGh7
      Здравейте,
      Дикретно на въпроса - как, ако мога, да възстановя изтрити снимки на S8 без ROOT, понеже телефона е все още в гаранция.
    • от SAKATAR
      Здравейте, имах проблем с файла kernel32.dll. С Windows XP Professional Service Pack 3 съм, но нямам диск с ОС. Потърсих информация в интернет как да го поправя и попаднах на този клип:

Имам три прости въпроса:
      1. Ако изпълня стъпките в клипа има ли вероятност да изгубя някои файлове?
      2. Чрез този метод оправят ли се и други файлове на ОС, освен kernel32.dll?
      3. Този метод същият ли е като възстановяването и поправянето на файлове от операционната система, от диск, чрез командата sfc /scannow?

Благодаря предварително за отговорите! Поздрави!
    • от Ivanov IP
      Здравейте, имам питане към по-знаещите хора по софтуеърните въпроси следното- как да деинсталирам операционна система и да приведа една машина (в случая лаптоп) до заводското му състояние? При заводски лаптоп при първо стартиране се озовавам в DOS с подкана от системата да поставя бутващо устройство (мисля че така беше). Как след като съм поставил вече ОС да я махна и да върна лаптопа към това първоначално състояние?
    • от dem0_
      Здравейте! Има ли начин да си възстановя контактите от сим карта която вече не се поддръжа от оператор? Контактите не са изтрити, те са на нея, обаче когато я поставя в телефона си, той не я разпознава, не иска дори въвеждане на пин код и не ми показва контактите. Ситуацията ми е следната: Реших да се прехвърля от един мобилен оператор към друг и съответно новия оператор ми дадоха нова сим карта, която трябва да я сложа когато стане смяната на оператори. И днеска старата сим карта стана неактивна и аз я махнах въобще без да се замислям, слагам новата и гледам контактите ми ги няма. Слагам обратно старата обаче телефона дори не разпознава, че има сим карта... Давайте съвети, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем. 
    • от vladimir3245
      Здравейте ,

Имам следния проблем . Касперски 2016  претоварваше процесора ми при ъпдейт . при 4 гхц процесор се товари на 100 процента . Поисках да го махна и беля - излиза ми забра на деинсталация .
      Нещо от сорта на приложения които са инсталирани в момента не могат де се деинсталират.  Аз го премахнах от другата  система . Директно изтрих папката . Но не ми дава да инсталирам друга антивирусна програма дори Касперски 2012 . Засича Каспески 2016 . Дайте   съвет как да се постъпи
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.