Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Взех си Samsung A3 2016 и запаметих контактите в СИМ картата , обаче сега искам да ги преместя в паметта на устройството, защото понеже искам да сложа снимки на някои абонати , а тези които са в Сим картата нямат такава опция :/ . Някви идеи ? Защото  са бая контактите ми и трябва да трия и да ги записвам наново в паметта на устройството .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маркираш контактите или един по един, след това търсиш 'Експортиране'. Не съм с А3, но при болшинството пътя е този.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, XYconstant написа:

Маркираш контактите или един по един, след това търсиш 'Експортиране'. Не съм с А3, но при болшинството пътя е този.

Благодаря ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, BlazzgroM написа:

Защото  са бая контактите ми и трябва да трия и да ги записвам наново в паметта на устройството .. 

Приемаш ли един съвет?

За по-лесно и бързо, копирай всички контакти в телефона и после задай да ти показва контактите само от апарата.
Няма смисъл да ги триеш от сим-картата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, algor написа:

Приемаш ли един съвет?

За по-лесно и бързо, копирай всички контакти в телефона и после задай да ти показва контактите само от апарата.
Няма смисъл да ги триеш от сим-картата.

Да , аз всъщност това направих :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.