Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , от два дни имам проблем с влизането в профила си във facebook.  Когато реша да вляза отличния си компютър чрез Google chrome, ми изписжа следното съобщение: "

It looks like your computer is being affected by malware. We’ll help you fix the problem to keep your account secure and prevent malware from spreading to friends.

Malware is software that tries to steal personal information and causes problems when you use Facebook. Clicking or sharing links that contain spam can give your computer malware."

Предполжих,че имам някакъв проблем с профила, няколко пъти сменях паролата си без никакъв ефект. Сканирах компютъра за вируси ,ползвам  Eset smart security , всичко беше нормално. Интересното е , че през Internet explorer  влизам без проблем, на телефона си ползва google chrome , пак е нормално .Когато реша да вляза в чужд профил с компютъра с google chrome , отново нямам никакви ядове. Днес ми изписа същото съобщение на служебния ми комп. , когато реших да вляза с mozila, с  google влизам без проблем.  За  капак днес установих, че не мога да изпращам и лични съобщения. Пропуснах да напиша, че след като ми изпише съобщението ме кара да сканирам с "  Trend icroHouse Call terms

Ще се радвам , ако някой успее да ми даде съвет какво да направя! БЛАГОДАРЯ предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталираш браузър и триеш папката му в C:\Users\Името на комп.\AppData\...

Може да пробваш първо дали ще се нормализира, ако изчистиш бисквитките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.