Премини към съдържанието
veni12

Търся програма за възстановяване на снимки

Препоръчан отговор

Търся програма за възстановяване на изтрити снимки...по погрешка преместих папката в коша и съм ги изтрила

Редактирано от Богатир (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих програмата и възстанових,но ми излезе следния надпис след като исках да отворя снимките: не поддържа този формат на файл 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако държиш на 100% възстановяване пробвай програми от този линк: http://www.techradar.com/news/software/applications/best-free-recovery-software-1141256

Всички са безплатни, аз успях да изтрия на снимки на компа на бащата от морето с с програмата Undelete. Имах и друга ситуация. Една приятелка беше си изтрила важна информация от флашка и при нея успях с Recuva. Съвет: ако изтриеш нещо на флаш памет, в никакъв случай не качвай файлове на нея, защото така няма да можеш да възстановиш нищо, защото дори при изтриване в клъстерите се запазва информация и не трябва да се овъррайдва. Така ми обясниха и го разбрах и го предавам на теб. Разбира се има и по-техническо обяснение, но това е с което мога да помогна. Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, veni12 написа:

Намерих програмата и възстанових,но ми излезе следния надпис след като исках да отворя снимките: не поддържа този формат на файл 

Най-вероятно вече е записано нещо друго на мястото, което са заемали. Ако е така - не подлежат на възстановяване, независимо с каква програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.