Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам следния въпрос: за момента да кажем притежавам сайт с домейн onlinekroasan.com . Сайтът е добре оптимизиран към google, има история и тн. Но сега решавам да си купя домейн: кроасан.ею . Ако направя така, че корасан.ею да редиректва към onlinekroasan.com СЕО оптимицазията прехвърля ли се и към новия домейн? Т.е. ще излиза на добри позиции в Гугъл, все едно си има история, поради факта, че прехвърля към стар домейн?

Предполагам, че въпроса е мега тъп, но по-добре да не предполагам :D

Мерси за отделеното време!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако има редирект 301 към новия домейн и към всяка страница се прехвърля почти изцяло и тежестта. Не напълно, но загубата е минимална. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хм, Чичко Гугъл знам , че наказва редиректа ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Gangosa
        Добър ден . Намерих много хубава оферта за 3 години от едно място за ssl, от друго намерих пак 3 години за домейн и имам на 2 места безплатен хостинг .Какъв вариант ще ми предложите . Може ли към безплатен хостинг да ги сложа . 1-я е https://www.freehosting.io а другия е https://www.hostinger.co.uk
      • от xXx*Triple*xXx
        Привет Искам да разбера малко повечко информация за GoDaddy.com inc !? Единственото което знам е,че е Интернет Домейн Друго незнам ако някой има информация и знае нещо малко по подробно за GoDaddy.com inc нека да драсне някой коментар !? Мерси Предварително на отзовалите се  
      • от Gangosa
        Добър ден интересувам се как мога да рекламирам най добре прясно направен сайт. Гледах тук https://www.google.bg/adwords/ , но не ми харесва поради причината ,че трябва да имаш фирма или аз не съм разбрал. Също съм чувал  за платена реклама във фейсбук , но пак не ми е ясно. Искам да ми се обясни точно и ясно както съм в моя  случай, кой е най добрия начин за платена реклама без да имам фирма говорим за целия свят или много искам. Разбирам ,че законите са различни на всякъде тогава поне да ме запознаете с работещи начини в България и Англия. Предварително благодаря. 
      • от to6eto99
        Продавам годишни линкове или линкове в статии в сайтове на теми туризъм, интериор и дизайн, имоти, здраве, строителство и ремонт, сео и интернет, при интерес ще изпратя цени и адреси на лично
      • от sixking
        Здравейте. Не намирам по-подходящ раздел за това, но тъй като сайта пряко се отнася за SEO, реших и тук да го пусна. Дано с повечето потребители тук, да имам по-голям късмет да го продам.
        Какво представлява сайта:
        Пускаш си сайта и то ти дава кратък анализ на социалният му статус и тем подобни. Може да влезете в САЙТА и да си пуснете сайта. Безплатен е, не печели от някакви платени услуги или нещо подобно.

Защо го продавам:
        Купих го на оферта, името е хубаво и исках да добавя някоя функция, платена, но ако трябваше да плащам на някой, то просто щях да си умра със сумата която ми искаше. След известно време тотално се отказах от сайта и изобщо не го пипам. Получава си посещенията натурално, не са пускани линкове на никакви платени места, няма реклами някъде - нищо.

Печалба - Няма! Нито съм си играл със сайта, нито посещенията са достатъчно големи, за да може да се печели от нещо.

Домейна е при годадито, ако ще се прехвърля при някой друг, разходите са за него. PR0, Alexa rank - 3 223 360. Ще изтича на 06/29/2016.
        Този ми е любим, тъй като цената от 887 на която се оценява, едва ли някой, ще ми я даде - http://www.siteprice.org/website-worth/seoanalyzehub.com

Цена - 200лв. Начини на плащане - Банка, epay.bg, paypal.
        Понеже не влизам много тук, ако има някой които се интересува, нека да пише на емайла
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.