Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Мисля да взема от чужбина някоя сравнително голяма опаковка "средна хубост"

Гледам това http://www.ebay.com/itm/30g-Syringe-Thermal-Grease-silver-CPU-HeatSink-thermal-paste-conductive-compound-/252291344384?hash=item3abdbc6800:g:SM8AAOSwzgRWxW88

30 грама имам тук и ми е ясно колко е като количество. може да взема и по-голямко.

Трябва ми нещо, което да се ползва за всяка машина така да се каже пък отделно ще внеса някоя по-читава за по-греещите чудеса.

Тази какво ще ми кажете за нея :)

Ами тази http://www.ebay.com/itm/30g-White-Thermal-Grease-Paste-Compound-Silicone-for-CPU-Heatsink-Heat-Sink-/271700592929?hash=item3f429e0921:g:QL0AAOxy039TOPPa

Редактирано от Daylight Dancer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пастата става, долу-горе колкото някоя заводска дето върви с  боксов охладител. Не е много читава, но става, стига да се сменя 1 идея по-често. Има подобна и в БГ, но идея по-зле като показатели, ако можеш да вярваш на китайските показатели. Има и Българска на NN. Но тия пасти не са за лаптопи или PC-та, които греят значително.
    https://www.jarcomputers.com/Thermal-paste-grey-HT-GY260_prod_FANACDF63057.html?ref=prod

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да бъдем откровени тая паста си е най-нисък клас и става само за хладни машини.За греещи машини arctic silver mx2 или mx4. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз си взимам бяла термопаста ebay : http://www.ebay.com/itm/30g-White-Silicone-Compound-Thermal-Conductive-Grease-Paste-for-PC-CPU-Heatsink-/140815657548?hash=item20c9446a4c:g:x9sAAOSwMmBV1EJg

Става за всичко и никога не съм имал грижи. От процесори до авто усилватели, всичко мори!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз търся препоръки за термопаста за лаптоп? Мнения от първо лице ще са от по-голяма полза. Последно бях купувал някаква от 2 лв., но така и не успях да усетя действието ѝ, тъй като лаптопа беше с развалено охлаждане. Говори се повече за MX-овете. Нямам проблеми и с поръчка от Китай, стига да си струва. Гледам в eB MX4 струва около 13-14 лв. - 4 грама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е хубаво човек преди да купи нещо да гледа и мисли 1 месец, но не е лошо и да внимава :)

Ето ти пасти от жарта :

Термо-паста за CPU/GPU Arctic MX-4, 4g 11.85lv

Термо-паста за CPU/GPU, Arctic Cooling MX-2, 4gr 8.43lv

Термо-паста за CPU/GPU, Arctic Cooling MX-2, 8g 10.79lv

сам виждаш - в България е по-евтина и както се казва ще я имаш веднага а не след месец и 1/2

според мен даже може и да не се изхвърляш въпреки, че парите са си поносими. Кажи какво ще хладиш по-точно а и имай предвид че радиатора и вентилатора не са за красота и само с паста трудно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако говориш на мен...

За сега се държи добре и не изпитвам нужда да я сменям, но трябва да си набавя, след като имам време и не ми трябва от днес за утре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 21.06.2016 г. в 8:21, Daylight Dancer написа:

Не е хубаво човек преди да купи нещо да гледа и мисли 1 месец, но не е лошо и да внимава :)

Ето ти пасти от жарта :

Термо-паста за CPU/GPU Arctic MX-4, 4g 11.85lv

Термо-паста за CPU/GPU, Arctic Cooling MX-2, 4gr 8.43lv

Термо-паста за CPU/GPU, Arctic Cooling MX-2, 8g 10.79lv

сам виждаш - в България е по-евтина и както се казва ще я имаш веднага а не след месец и 1/2

според мен даже може и да не се изхвърляш въпреки, че парите са си поносими. Кажи какво ще хладиш по-точно а и имай предвид че радиатора и вентилатора не са за красота и само с паста трудно :)

Ако искаш и дъвка сложи все ми е тая.На всяка една машина - моя или на приятел аз слагам MX-2 , извинявай ама за 5лв да се стискам и да слагам силиконова паста, която всъщност излиза наполовина като стойност.Ти самия отвори тема за средна хубост паста- отговора ми е MX2 - има и много по-качествени пасти има и по-нисък клас- точно тя си е средна хубост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.