Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,преди 1 час ми подариха даденият телефон,ама много слабо звъни,даже почти не се чува,а е усилен докрай,иначе като се говори се чува много силно и чисто,само това му проблема,четох за някакви акустики,но нямам кабел,някакво друго решение има ли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам същата антика ,я ползвах 3г без проблем. Тогава струваше над 460лв (беше един от най-добрите). Прекрасен апарат за времето си. Проблемът е в задната колонка ,която може да се смени. Чува се докато се говори ,защото звука е през предната ,когато не е на високоговорител ,а когато го включите на високоговорител ,или когато звъни е през задната. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Soviet Soldier написа:

Имам същата антика ,я ползвах 3г без проблем. Тогава струваше над 460лв (беше един от най-добрите). Прекрасен апарат за времето си. Проблемът е в задната колонка ,която може да се смени. Чува се докато се говори ,защото звука е през предната ,когато не е на високоговорител ,а когато го включите на високоговорител ,или когато звъни е през задната. 

Яко. И аз имах същата. Помня кво търсене беше за sd карта. (няква нестандартна)

Аз ви съветвам да проверите дали няма нещо залепено/намацано на колонката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля, че за апарати сони M2 стандарт микро СД карти се използваха...И аз съм сменил няколко такива :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Отворих и смених високоговорителя с някакъв от една нокия,ама не свири хубаво,но е 10 пъти по силно,трябва да му търся говорителче някакво

Редактирано от Nothing Else Matters (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.