Премини към съдържанието
Fordesc

Не мога да вляза в BIOS на Toshiba SATELLITE C855

Препоръчан отговор

Здравейте колеги! Някой може ли да ми помогне, става въпрос лаптоп Toshiba SATELLITE C855-2JP с помпене на кой бутон мога да вляза в BIOS? Пробвах с Del, F12, F8, F2, F10, Esc и не мога да вляза.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fordesc написа:

Здравейте колеги! Някой може ли да ми помогне, става въпрос лаптоп Toshiba SATELLITE C855-2JP с помпене на кой бутон мога да вляза в BIOS? Пробвах с Del, F12, F8, F2, F10, Esc и не мога да вляза.

С Fn+F2 опитахте ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Fordesc написа:

А как спирате машината? Трябва от операционната система да направите първо shutdown. И едва след това пускате машината и натискате бутона (ф2, ф12)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Цитат

The correct way to access the BIOS (UEFI) in Windows 8, ironically, is to shut it down first a certain way.  Hold down the Shift key while shutting down the computer.  Then, access the BIOS by tapping F2 on startup.

http://forums.toshiba.com/t5/General-Troubleshooting/satellite-c855-233-bios-access-problems/td-p/429755

или

2. При изключен компютър натисни и задръж F2 и така включи машината.

3. Ако не помогне изтегли от сайта на Toshiba  HWSetup

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.