Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте преди време си закупих ето тоя модел лаптоп Цък  но една вечер се ядосах и му направих хара-кири счупих го:) не можа да изкара и 2 седмици.Мисълта ми е може ли да му се вземе някои лев като се продаде на части.Значи здраво е дъно ,процесор ,батерия зарядно.Давах го на един спициалист да го прегледа и ми каза,,че мога да го използвам като настолен комп,но трябва да му купя SSD че се е счупило.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам какво харакири си му направил, но откъде може да се гарантира, че работят другите компоненти. За да повредиш монитор и хард диск лаптопа трябва да е излял страшен удар. Не бих гарантирал за хардуера като цяло че работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако има интерес мога да го пратя по куриер да се погледне аз не искам да лъжа така ми каза един майстор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пускайте му обявата в продавалника и успех са продажбата на частите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Никаква представа нямам кво може да му се иска на това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Харакири значи да си разпориш корема, чупене на лаптоп е хакай раппутоппу

5_laptop.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Удар с коляно беше при мен:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 18 минути, ivan1975 написа:

Ако има интерес мога да го пратя по куриер да се погледне аз не искам да лъжа така ми каза един майстор.

Не казвам, че лъжеш. Казвам че няма как да се даде гаранция, че оцелелия хардуер при удара ще е читав макар и да няма видими следи по него.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Емил Костов написа:

Не казвам, че лъжеш. Казвам че няма как да се даде гаранция, че оцелелия хардуер при удара ще е читав макар и да няма видими следи по него.

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Аз не давам гаранция,гледаш тестваш и ако става взимаш;)

Ако не става здраве да е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз ако имам лаптоп за 1800 лева последното нещо което ще му правя е да го ритам.Не знам какви са ви финансовите възможности, но предполагам, че сте над средната класа щом трошите ей така.Едва ли ще ви е проблем да си купите нов.От тоя ако е останало нещо здраво, може и да го пробутате на някой закъсал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.