Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам много снимки на телефона си и няма достатъчно памет за друго. Ако има някакво приложение, което да побере снимките и да освободи памет напишете името. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Името на "приложението" е карта памет ;) . Ако вече имаш, значи ти трябва по-голяма.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо просто не си запазиш резервни копия и после да си изтриеш локалните копия от телефона?

Ако става дума за Андроид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормалният начин е свързване на телефона към компютър.Копиране на снимките в него.После изтриването им от телефона.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Синхронизираш в гугъл фото и след като се качат там ги триеш...

Sent from my MPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Me4oPyx написа:

Синхронизираш в гугъл фото и след като се качат там ги триеш...

Да - ако е Андроид. При Windows Phone ще се ползва One Drive и акаунт в Microsoft, при iPhone - iCloud ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да... Аз имам хиляди снимки...Всяка седмица си почиствам картата памет, но хиляди снимки и клипове са си в облака.Е...няма пълно щастие, за да ги гледаш ти трябва нет. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето как става, ако е Андроид - https://support.google.com/photos/answer/6128858?hl=bg&co=GENIE.Platform%3DAndroid

Цитат

Освобождаване на място на устройството ви с Android

Когато сте включили създаването на резервни копия и синхронизирането, можете да изтриете локалните копия от устройството си, но да оставите запазените в облака копия в библиотеката си в Google Фото.

1. Уверете се, че са създадени резервни копия на снимките и видеоклиповете ви. (Елементите без резервно копие ще бъдат с иконата _Kk6CnckND-PewgUjb9v7VQq4vXn76ad0aMAnhGj.)
  2. Отворете приложението Google Фото 1ofQjiBF5RTSmb26mbdD2D9zkkx8Ps9-3Ld5Ut9z.
  3. Докоснете менюто YGDwwsXcJOWhTgckBeelnY1F06mST90ZklylCTWc горе вляво, след това – Настройки.
  4. Докоснете ОСВОБОЖДАВАНЕ НА МЯСТО и следвайте указанията.

За достъп до резервните копия на снимките и видеоклиповете ви, включително на тези, които сте изтрили локално от устройството си, отворете секцията Снимки на приложението Google Фото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, jhoro написа:

при iPhone - iCloud ...

Само да те допълня, че при Apple устройствата имаш пълен избор с какво да синхронизираш и не е само iCloud.
Аз имам платени 300 гиги в Google Photos и качвам там всичко в пълен размер и от iPhone и от Samsung-а ми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коментираме си варианти - ОС-ми, облаци, пушАци ...

Автора даже не каза - какъв му е телефона. Дано не е само с шайба - макар, че още не съм виждал телефон с шайба и камера, ама ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.