Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Търся си нов телефон около 400-430лв., с добра камера, по възможност с хубав процесор. Ако някой има някакви предложения ще съм благодарна.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Съмнява ме да намерите нов в този бюджет и тези изисквания, особено за камерата. По-скоро се насочете към втора ръка флагман от минали серии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колко приложения ще инсталираш?Жената само феис,месинджър и още около 5-6 малки по обем.Поръчах и м4аква-не хубава,13мп.камера с малко вътрешна памет-идеален е за нея.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нормалните приложения.Не смятам да го натоварвам с игри. А като марка samsung или  htc бихте ми препоръчали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Denissa написа:

Здравейте,

Търся си нов телефон около 400-430лв., с добра камера, по възможност с хубав процесор. Ако някой има някакви предложения ще съм благодарна.:)

Предложения много, но е хубаво да се уточнят някои "подробности" - Кеш или на изплащане? От чужбина(Китай, Amazon и т.н.) или от България? Държи ли се на гаранция или не(това има връзка с предишния въпрос)? Големина на дисплея?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Meizu- това препоръчвам аз, след като ползвам марката от 2 години(MX4). А и ревютата на note версиите са много добри.

Huawei- чувам добри отзиви за този, но не съм тествал.

"марковите" телефони, тип споменатите от теб, не си заслужават в този ценови диапазон(лично мнение).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 18 минути, firestarter написа:

Meizu- това препоръчвам аз, след като ползвам марката от 2 години(MX4). А и ревютата на note версиите са много добри.

Huawei- чувам добри отзиви за този, но не съм тествал.

"марковите" телефони, тип споменатите от теб, не си заслужават в този ценови диапазон(лично мнение).

Благодаря ти! Ще погледна телефоните на meizu, а huawei не ми допада.Лека вечер! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Звучи ми като xiaomi redmi note 3. SD650 варианта. Най-добрият процесор за тези пари и камерата също е повече от добра.Ако е твърде скъп motorola g3/redmi 3/lg g3.

Редактирано от mrazqmakaroni (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А какво ви е мнението за sony xperia xa, sony xperia m5 и samsung galaxy j7 ? Дали някой от тях си заслужава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 14 часа, Denissa написа:

А какво ви е мнението за sony xperia xa, sony xperia m5 и samsung galaxy j7 ? Дали някой от тях си заслужава?

За тези пари не.По добре си вземи някои флагман от преди 2 години доста по-добре ще се справи от тези телефони.Пък и знаеш за какво си даваш парите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Ziggs kojak написа:

За тези пари не.По добре си вземи някои флагман от преди 2 години доста по-добре ще се справи от тези телефони.Пък и знаеш за какво си даваш парите.

a lg nexus 5x? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Цитат

However, having used it as my primary personal smartphone for over six months I encountered a number of significant issues. 

For starters, the performance has dramatically dropped. Like the OnePlus 2, the Nexus 5X performance has gradually gotten worse the more I’ve used it. After my first three months the device would on occasion inexplicably stutter. Another month on it began completely stalling about once a week.

Four weeks later I found myself having to restart the phone every other day to get it to run smoothly.

The Nexus 5X’s battery life has also suffered. Smartphone’s battery lives always gradually deteriorate, but since an early software update at the end of 2015 the Nexus 5X’s has outright bombed.

Overnight the phone went from lasting between one and a half to two days use off one charge to struggling to make it through the day. With heavy use I’ve also managed to wipe the battery within four hours. 

Intensive use entailed listening to music while browsing the web on a 30 minute train journey, periodically playing games, like Banner Saga, regularly checking my email, messages and social media feeds and watching a episode of Vikings on Amazon Instant Video.

Read more at http://www.trustedreviews.com/nexus-5x-review#H3ApTqeVIrc0QZ6G.99

Важната част от ревюто:17: Изчети го цялото, но доста хора се оплакват от батерията. Ако ще е LG, предложения по-горе G3 е по-добра идея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При G3 този quad hd дисплей гълта ток като ламя. На хартия е 3000 mah батерия, но трае максимум 3.30 - 4.00 часа на дисплей, при добра яркост и включен нет. Иначе телефонът е супер, но точно батерията не му е силната страна...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.