Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,имам чисто нов хард диск на който не мога да инсталирам нищо,постоянно ми излиза че windows не може да създаде partition,четох в гугъл как се оправя,но нищо,другаде гледах да направя в биос от ahci на ide ,но в моят биос нямам,дъното ми е дънна платка не знам защо така се получава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Закачи го като втори диск на някоя машина и му направи тестове. Това, че е нов нищо не означава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, Емил Костов написа:

Закачи го като втори диск на някоя машина и му направи тестове. Това, че е нов нищо не означава.

правих всичко е 100%

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тогава раздели хард диска с друга програма и му инсталирай Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току що, Емил Костов написа:

Тогава раздели хард диска с друга програма и му инсталирай Windows.

сега това правя,ама незнам нормално ли е,ама не ми излизат 100-те мегабайте резервирана памет

и даже много бавно зарежда всичко,незнам защо така,още където пише Setup is starting... чакам около 10-15 минути.Мислих си че е от флашката с коята инсталирам,ама пробвах и с диск,същото е

Проблема е решен,но не след правенето на дяловете на друга машина,а като извадих инсталационният носител и затворих прозореца където са дяловете,и натиснах да се инсталира отново,и след това сложиж инсталационният носител.

Имах подобен проблем при намирането на драйвър при инсталация и така се оправи,сетих се за този метод ама прекалено късно,след като изпих една 2ка пиринско.  :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 16 минути, Nothing Else Matters написа:

сега това правя,ама незнам нормално ли е,ама не ми излизат 100-те мегабайте резервирана памет

и даже много бавно зарежда всичко,незнам защо така,още където пише Setup is starting... чакам около 10-15 минути.Мислих си че е от флашката с коята инсталирам,ама пробвах и с диск,същото е

Провери кабелите :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 22 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Провери кабелите :)

В предишният пост описах как съм го оправил.Благодаря иначе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 52 минути, Nothing Else Matters написа:

В предишният пост описах как съм го оправил.Благодаря иначе

Защо не пробваш да опиташ инсталация на Windows с този хард диск на друг компютър. Все ми се струва, че проблема е него въпреки, че при тест е редовен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Емил Костов написа:

Защо не пробваш да опиташ инсталация на Windows с този хард диск на друг компютър. Все ми се струва, че проблема е него въпреки, че при тест е редовен.

не съм пробвал,но нали оправих проблема,след време може да пробвам на друг компютър да инсталирам някоя операционна система

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

смених хард диска,защото явно е имал някакъ проблем,много бавно работеше,но сега с този където ми дадоха абсолютно същата работа е,едвам едвам зарежда,пробвах с чисто нови кабели и пак същото,от какво може да е това нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.