Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, купих си LED TV STRONG, 39-инчов, нов модел е - HX1003. Някой от форума може ли да каже нормално ли е, когато му дам да сканира за цифровата ефирна телевизия, да търси в UHF обхвата до 60-и канал, а не до 64-и? Питам, защото иначе работи нормално и приема другите канали на безплатната телевизия. Но софийския регионален мултиплекс на 64-и канал, където са The Voice, VTV и BG on AIR не го открива.

http://www.strong.tv/bg/products/39-inch-tv/srt39hx1003

Редактирано от cybercrackerbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори си книгата.

Вероятно си сбъркал глобално TV или Cable тунер, а може а си поиграеш с държавата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо просто не си гледате от дооставчика тв а се занимавате с простотий ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филипов, благодаря ти, ще опитам този вариант - да сменя държавата с опцията "друга".

adersa, никога не съм ползвал платена телевизия от доставчик, няма и да ползвам. Въпрос на гледна точка. Извън темата е, обаче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е...аз съм решила да си купя този телевизор:

Телевизор STRONG SRT-40FX4003

и ровейки из нета попаднах на тази тема :(

Някой ще даде ли мнение по въпроса ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като собственик на STRONG TV 39'' HD Ready мога да ти кажа, че за парите си е ок и няма да имаш проблеми с него. Но ти предлагам пак от същия производител ето това: https://www.technomarket.bg/televizor/skyworth-49e5600-09153695

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.