Премини към съдържанието
enforceR

Тема за windows 7

Препоръчан отговор

Чудно ми е има ли читави теми (да се променят иконки , старт меню и т.н) за windows 7 ? Преди години си спомнях слагах някакви и бях що годе доволен . Ако имате някакви предложения давайте . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не се занимавай с глупости, а просто си използвай компютъра!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 35 минути, Емил Костов написа:

Не се занимавай с глупости, а просто си използвай компютъра!

Що бе - нека си троши ... квото иска.

https://support.microsoft.com/en-us/help/13768/windows-desktop-themes

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, batista2443 написа:

Чудно ми е има ли читави теми (да се променят иконки , старт меню и т.н) за windows 7 ? Преди години си спомнях слагах някакви и бях що годе доволен . Ако имате някакви предложения давайте . 

Ако си готов да платиш всичко има, предлагам ти уникален Windows 7 само за 20 кинта, получаваш линк за сваляне след като внесеш сумата в Easy Pay на номерче което ще ти дам. Ето и снимки не е активиран Windows 7 Ultimate MSDN. Получаваш нещо уникално което ще направи впечатление на всеки който го види на компютъра ти.

8860456O.png

8860460P.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Highagain написа:

Ако си готов да платиш ...

То с пари всеки знае - номера е без ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 часа, Highagain написа:

уникален Windows 7 само за 20 кинта

Не разбрах защо трябва да ти плати за нещо, което е достъпно в Интернет. Може би си участвал в създаването му?

Уникале, уникален, колко да е уникален? windows 7 aero 3d exclusive edition

Редактирано от oavramov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какви 20 , какви кинти бре ?!!! :)

Дето се казва , всеки сам си оправя......уиндоуса , искам да кажа . Или кани приятел у дома , да му го оправи..... :)

Ето нещо без теми !

....само трябва да се добави това-онова и да се бръкне тук-там . Фонови картинки си слагаш каквито си искаш и каквото намериш....цялата работа е две програмки по 5Мв и една папка с иконки...

844244.png

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 часа, batista2443 написа:

1. Пачваш с това.
    2. Избираш си тема от тук например.
    3. Файловете се поставят в C, Windows, Resourses, Themes.

Иконите се сменят, като си направиш папка някъде по компютъра, сваляш от тук и след това задаваш на която искаш програма или папка да използва определена икона от мястото, на което са свалени.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

как се експортват драйверите на седмицата, щото това не ми работи във Windows PowerShell

PS C:\> Export-WindowsDriver -Online -Destination с:\export-drivers

това също не работи

$BackupDrivers = Export-WindowsDriver -Online -Destination c:\export-drivers

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 часа, oavramov написа:

Не разбрах защо трябва да ти плати за нещо, което е достъпно в Интернет. Може би си участвал в създаването му?

Спор няма че е уникален, както и аз;) и както писах по горе единствения начин да го има е да си плати. Иначе да си прави свободни съчинения с програми от които едва ли разбира какво прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е много гот да се ползват теми извън тези които са сертифицирани от MS :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 часа, oavramov написа:

и аз не разбрах дали роднините ти ходят в кино Люмиер :) ip adress 95.111.44.154 sofia

ip 95.111.44.154 Bulgaria bg.gif Sofia-Capital Sofia         ISP MEGALAN Organization  Megalan Network Ltd. Latitude  42.6978   Longitude 23.3217

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 51 минути, SamsungGX написа:

и аз не разбрах дали роднините ти ходят в кино Люмиер :) ip adress 95.111.44.154 sofia

ip 95.111.44.154 Bulgaria bg.gif Sofia-Capital Sofia         ISP MEGALAN Organization  Megalan Network Ltd. Latitude  42.6978   Longitude 23.3217

Нещо не ти се разбира. Това IP твоето ли е, защото не е моето. И какво имаш против кино Люмиер?

Това да пишеш в една и съща тема с два различни ника може да се разглежда като раздвояване на личността: SamsungGX = Highagain А и си мисля че е против правилата на форума.

Редактирано от oavramov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 48 минути, Иво Димов написа:

Не е много гот да се ползват теми извън тези които са сертифицирани от MS :) .

Какво искаш да кажеш? :):):) :):):) :):):) :):):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има уникални теми ,които променят всичко , икони, курсори , старт бутон,лого ,звук ,че са и безплатни .Просто човек трябва да потърси в нета .Дори съм с една от тях .Просто визията на ос  става съвсем друга ,по приятна за очите :) 

преди 15 часа, Highagain написа:

Ако си готов да платиш всичко има, предлагам ти уникален Windows 7 само за 20 кинта, получаваш линк за сваляне след като внесеш сумата в Easy Pay на номерче което ще ти дам. Ето и снимки не е активиран Windows 7 Ultimate MSDN. Получаваш нещо уникално което ще направи впечатление на всеки който го види на компютъра ти.

Има много ,ама много по добри  от това ,което предлагаш ,дори са без пари . :)

Без име.jpg

Редактирано от Dishkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.