dragozow

Търся празна бланка за CV

7 мнения в тази тема

Здравейте,кандидатствам за една работа и ми искат CV за което нямам представа какво е.От познат разбрах че е автобиография ама на един вид готова бланка във файл на Word предполагам.Та въпроса е дали на някой му се намира някаква примерна такава която само да попълня.Предварително благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря и на двама ви,намерих си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Здравейте,кандидатствам за една работа и ми искат CV за което нямам представа какво е.От познат разбрах че е автобиография ама на един вид готова бланка във файл на Word предполагам.Та въпроса е дали на някой му се намира някаква примерна такава която само да попълня.Предварително благодаря!

Ето ти на английски. Евентуално, ако работата е свързана със CV на англ. Аре и от мен успех и стискам палци. :ph34r:

Цъкни ме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В http://www.jobs.bg/ Там има и съвети как да се държиш , какво да приказваш и как да изтъкнеш положителните си качества на интервю при кандидатстване за работа . Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Поетият път към Европа ще доведе и до други неща освен CV при кандидатстване за работа.Говоря за психотест.Не го свързвайте с доктори психиатри.Пред вас за определен период от време ще ви се поставят задачи, отговорите на които трябва да дадете вие.Пъзели, логически задачи, избор на цветове по предпочитание и подобни.Целта е да ви определят интелектуалния потенциал и личностна нагласа.Ще ви карат да напишете сбит преразказ и да нарисувате картина.По почерка и картината ще анализират характерат ви.Когато ме караха да нарисувам семейство, аз на листа хартия рисувах бременна жена с емблемата на green peace качена на ролкови кънки с синджир и куче дакел.До нея дърво, а на дървото птицекатропус хранещ с червейче кукувичка.Бременната имаше син и той бе с gsm.Мъжа рисувах като солист на Kiss.Изводите са, че когато рисувате в детайли технически джаджи и картината е пълен абсурдд, вие имате въобръжение и запас от знания.Като цяло, това си е работа на анализаторите.

Също се стискам за палците и прехапвам устни в очакване майора да го изберат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение