Премини към съдържанието
Б. Денев

Проблем с бързината на компютъра

Препоръчан отговор

Здравейте ... вчера имаше ужасни грамотевици и майка ми без да знае е изключила компютъра от контакта .... на сутринта го пуснах и едвам видях десктопа .. беше толкова бавен все едно работя с компютър от 90-те ... после зареди, но пак работи бавно .. незнам как влязъх в форума ... немога и да го преинсталирам ... зарежда след като избера диска и се появяват едни оранжеви линии ...

Снимки със параметрите на компютъра : 

http://prntscr.com/c2nalz

http://prntscr.com/c2nc1x

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами носи го на сервиз.  По време на бури се гаси компютъра и се откачат кабелите. Проблема може да е от всяко естество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По-добре го занеси, както колегата ти казва. Наистина при токов удар поразиите може да са много.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

еееееееееееее къде са те бе тия гръмотевици тука в добрич от 2 месеца каааапка дъжд не е паднала там на запад ви удавиии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

щом е светнал значи дъното работи

май е гръмнало захранването

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 56 минути, Без умствен капацитет написа:

щом е светнал значи дъното работи

май е гръмнало захранването

Той каза че се е включил, но жълтите линии които са му се появили по време на преинсталация ми приличат на няколко причини, но не е захранване.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

пробвай windows repair имах подобен проблем, като твоя оказа се от софтуеърно естество, дори биоса не можех да заредя толкова беше зле и с един repair още преди да зареди операционната система всичко може да ти се нормализира поне до някъде. Предполагам при изключването на компютъра са ти се увредили файлове, които отговарят за нормалната работа на windows на харда ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.