Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Дънната платка на приятел е посочената горе, питаме се може ли да сложим тази видео карта ?

http://nikem-bg.net/computer-components/MSI-GTX-960-GDDR5-4GB-GTX960-4GD5T-OC/

Не е Z87 PRO !

Само Z87

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря за бързият отговор ! <3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от NikolayEB
        Здравейте!
        Имам Ксубунту 16.04. Опитах да си активирам нвидията (720М доколко разбрах) и не се получаваше като цяло. Последно следвах ето този гайд http://lenovolinux.blogspot.bg/2016/05/ 
        (само че със нвидия-340 вместо тази в гайда) и пак не се получи. После избрах от nvidia-settings prime отново нвидия и рестартирах (не беше разпозната графичната ми карта, а праим бях отделно инсталирала преди това (не беше дошъл от драйвера)) и сега системата ми не зарежда. Една безкрайна грешка се върти и това е.
        При втория опит да го пусна ми казва, че не може да си намери график картата, но не се получава и от tty да вляза в профила си.
        Предполагам имам 2 вариянта: по някакъв начин на върна конфигурацията наобратно от този гайд и/или дали си избера от праим интел график картата. Вариянт 2 би бил нова инсталация на убунту/ксубунту. Може ли да ме насочите как да постъпя? Не знам как да вляза в системата и да върна нещата наобратно в това състояние. А ако е нужна преинсталация може ли да ме насочите към някой лесен гайд, където няма много какво да се обърка?

Благодаря ви предварително!
      • от pi4a7a
        Здравейте приготвил съм 1700+- лв. за лаптоп, ще се ползва за игри главно, ако ме сдобиете с добра машинка, приготвил съм половинка домашна
        Засега съм хванал на мушка това: https://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_VX5_591G-acer_aspire_vx5_591g_NH_GM2EX_019
      • от vELiNiO
        Здравейте!
        От известно време обмислям ъпгрейд на своята видео карта (Sapphire Radeon HD 5670 512MB 128bit GDDR5) с една от посочените в заглавието на темата. Въпросът ми е главно оправдана ли е откъм производителност GT 1030 спрямо другите две, тъй като евентуалното ѝ закупуване би ми спестило смяната на захранването заради ниската ѝ консумация. Разгледах някои бенчмаркове и се колебая, затова реших да попитам и Вас.
        Благодаря за вниманието.
      • от antonio_522
        Здравейте, не бях влизал тук доста отдавна. 
        Реших да се консултирам с форума, тъй като до сега не съм се интересувал от преносим компютър, но ще ми се наложи да си купя. Бюджета е 600 лева, като може да достигна максимум 700 при определени обстоятелства.
        Интересувам се от машина, на която ще мога да браузвам без никакви лагове, ще използвам IDE-та, Photoshop, офис пакет и разни други. Игри едва ли ще играя, но дори да играя, те ще са най-вероятно league of legends или нещо идентично като изисквания. Батерията не е задължително да е от най издръжливите, ще се използва предимно в зарядното. Общо взето е това, в заключение: мин. 8 гб рам, intel процесор, 15 инчов екран, за паметта предпочитам SSD, но ако е с хард, така или иначе ще му купя SSD

Благодаря!
      • от Nasko Atanas
        Здравейте, 
        Искам да си закупя нов лаптоп до около 1600 лв. Ще го ползвам 50/50 за игри (FIFA, Need for Speed, GTA) и обработка на снимки с Photoshop. 
        Изискванията са ми IPS екран, GTX видео карта и Intel HQ процесор.
        Имам за сега два варианта:
        Acer Aspire VN7-592G (FHD IPS, i7-6700HQ, GTX 960M 2GB или 4GB)
        Lenovo Legion Y520 (FHD IPS, i5-7300HQ, GTX 1050 Ti 4GB) 
        Acer-а има много по-добър екран с по-голямо покритие на sRGB и Adobe RGB, но видео картата на Lenovo-то е в пъти по-добра.
        Кой бихте ми препоръчали и има ли разлика между видео картата 960М с 2GB и 4GB видео памет?
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.