Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Заслужава ли си да си закупя iPhone SE 64 GB, от 2 години съм с Android, но искам да изпробвам и нещо различно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да! Да! Да!

Заслужава си и то много.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колкото и гладко да върви iOS, за мен тази марка си заслужаваше компютрите и лаптопите до преди 10 години. Сега се продава марката. Да те е страх да го носиш в джоба си, да го одраскаш и т.н. Според мен не си заслужава само заради цената и скъпите части при евентуална повреда, която не може да се покрие от гаранцията. Ама който иска да си пилее парите по вятъра си е негово решение и колкото и мнения да прочетеш тук, щом си наумил да го купиш, явно искаш, следователно ти се харчат ..пилеят пари :) Реалната стойност на всеки един телефон от марката се продава с надценка 500 процента над истинската цена, на която трябва да се продава. :) Играчки за богати :) Това е личното ми мнение :) ..това е като да спечелиш медал, толкова ценни, казват че са от злато, но реално само позлатени :) ''Един изискан, но ефтин трофей с висока цена''.

Редактирано от callpchelp (преглед на промените)
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 19 минути, callpchelp написа:

Колкото и гладко да върви iOS, за мен тази марка си заслужаваше компютрите и лаптопите до преди 10 години. Сега се продава марката. Да те е страх да го носиш в джоба си, да го одраскаш и т.н. Според мен не си заслужава само заради цената и скъпите части при евентуална повреда, която не може да се покрие от гаранцията. Ама който иска да си пилее парите по вятъра си е негово решение и колкото и мнения да прочетеш тук, щом си наумил да го купиш, явно искаш, следователно ти се харчат ..пилеят пари :) Реалната стойност на всеки един телефон от марката се продава с надценка 500 процента над истинската цена, на която трябва да се продава. :) Играчки за богати :) Това е личното ми мнение :) ..това е като да спечелиш медал, толкова ценни, казват че са от злато, но реално само позлатени :) ''Един изискан, но ефтин трофей с висока цена''.

кАжи честно откъде и защо насъбра тая образа към Apple?!?!
    Ама чедстно отговори и кажи защо да е по-добре да се даде сума от 1500-1700 лева за флагман с Андроид, отколкото 1100 лева за SE?
    Даването на 1100 лева за iPhone е пилеене на пари, а даването на 1500 за Андроид е разумна инвестиция тъй ли?

Имам и още въпроси, ама да не прекалявам все пак, че и отговори очаквам.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като цяло даването на 1к за телефон  е пилеене на пари.

Иначе няма ли да ти са малки тези 4 инча дисплей ?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 минути, algor написа:

кАжи честно откъде и защо насъбра тая образа към Apple?!?!
    Ама чедстно отговори и кажи защо да е по-добре да се даде сума от 1500-1700 лева за флагман с Андроид, отколкото 1100 лева за SE?
    Даването на 1100 лева за iPhone е пилеене на пари, а даването на 1500 за Андроид е разумна инвестиция тъй ли?

Имам и още въпроси, ама да не прекалявам все пак, че и отговори очаквам.

Не е омраза, просто факт и моето мнение. Харесва ми как изглеждат, iOS е готин... Но-малко опции за ''свобода'', убийствено скъпи части, лесно може да бъде ''убит''.

Къде съм казал да си купува Android за 1700 лв ?!

Има купища добри андроид устройства които не са скъпи и не надхвърлят 300 лв... Примерно... Но не помня нито един iPhone или Mac да е бил евтин  в последните около десетина години... Освен втора ръка и то 5 години по-късно след ''приспиването'' на модела...

Аз лично имах един стар LG, който просто работи безотказно, сложих си по-нов андроид и просто беше вълшебство... Изтървах го, надирах го, мятах го и не се трошеше гадината. Освен всичко не струваше нищо.. Нов не беше повече от 250 лв... след това взех, един с 2 сим карти.. Prestigio. Също страшно доволен от телефона... Нов беше 200 лв... Всички устройства съм ги купувал, като преди това съм тествал моделите на клиенти и приятели, в следствие съм избрал машините които съм позлвал. Сега ги няма, след мъченията на които ги подложих, единия успях да го строша, после реших че не искам смартфони, защото ми станаха непотребни и продадох всичко. ... и те така си имам нокия на 15 години :) Жена ми реши да си остане модерна, като нейния телефон е самсунг нещо си и струва 350 лв, но е сравнително добър ( тя си го избра, не съм виновен аз )... Иначе и на тази марка не съм фен, заради безбройните проблемни телефони които са ми попадали в ръцете ( включително и тези на жена ми ).

преди 13 минути, Ziggs kojak написа:

Иначе няма ли да ти са малки тези 4 инча дисплей ?

АЛЕЛУЯ!!!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Ziggs kojak написа:

Като цяло говорите врели некипели.
    Човек се труди, гърби се, вади някакви пари (много или малко) и си купува нещо, което иска, кефи го, носи му удовлетворение при ползването и т.н.
    Вие това наричате пилеене на пари?

Аз пилеене на пари бих казал, че имаме, когато човек ги харчи/прахосва за хазартни игри.
    В хазарта просто това, което в тази минута ти е в джоба, след 10 вече го няма и на мястото на парите няма нещо, което да се пипне с ръка и да се знае за какво е похарчена сумата.

Относно покупката на скъпи флагмани ще кажа, че кеф цена няма.
    А това, че вие не давате повече от 300 лева (примерно) за мобилен апарат, не прави останалите хора с нищо по-долу или по-горе от вас и не ви дава правото да ги дамгосвате по този начин.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Карайте си ферарито и после живейте в мизерия, аз ще си карам старата 124-ка вечно, като вярвай ми голям кеф ми прави да си я карам ;)  Това искам да кажа. Лека нощ оставям ви да спорите :) Имал съм и нови коли...., които в последствие разкарах, за да взема стара. Освен това, преди всичко човек трябва да е разумен с чревоугодието и материализма си :)

Ако имах 1000 лв за телефон, щях да дам 700 на някой беден и да си купя тъп телефон :D.. нали андроид де. Но преди това, ще си събера за място където да псотроя дом или да си купя готов дом ;) за семейството си.

Редактирано от callpchelp (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 часа, algor написа:

Аз пилеене на пари бих казал, че имаме, когато човек ги харчи/прахосва за хазартни игри.
    В хазарта просто това, което в тази минута ти е в джоба, след 10 вече го няма и на мястото на парите няма нещо, което да се пипне с ръка и да се знае за какво е похарчена сумата.

Ами то със жените същата работа :D 

Цитат

Като цяло говорите врели некипели.
    Човек се труди, гърби се, вади някакви пари (много или малко) и си купува нещо, което иска, кефи го, носи му удовлетворение при ползването и т.н.
    Вие това наричате пилеене на пари?

Не виждам с какво е по-различно от хазарта, пак носи удоволетворение (на някой) 

П.Т. За мен Апъл се е превърнала в моден аксесоар. Мнозинството избиват комплекси "вижте ме к'ъв съм паралия" Нищо, че го изплащат 5 години и след това ще обират стотинките от земята, че нямат пари за хляб. Облепили ги с 5 протектора, че счупи ли се екрана, ще мрат.

Аз си карам с китайчета за по 300 лева. Доволен съм от производетелността, има си всичко, което ми е нужно, че даже бие "елитните" марки в същия ценови клас. След година и половина, две го сменям. Смятам, че жизненият цикъл на смартфоните е прекалено кратък, за да се наливат суми от над 1к (зависи от доходите ти, разбира се, говоря за "обикновения" човек) Но в крайна сметка, всеки с пороците си, един харчи за РС-та, друг за смартфони, трети за дрехи и тн. 

Авторе, тук никой не може да реши какво да правиш. Всеки има разлчно мнение. Гледай ревюта на телефона, сравнения с други и си реши сам.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 18 минути, N1K17Y написа:

Ами то със жените същата работа :D 

Не виждам с какво е по-различно от хазарта, пак носи удоволетворение (на някой) 

П.Т. За мен Апъл се е превърнала в моден аксесоар. Мнозинството избиват комплекси "вижте ме к'ъв съм паралия" Нищо, че го изплащат 5 години и след това ще обират стотинките от земята, че нямат пари за хляб. Облепили ги с 5 протектора, че счупи ли се екрана, ще мрат.

Аз си карам с китайчета за по 300 лева. Доволен съм от производетелността, има си всичко, което ми е нужно, че даже бие "елитните" марки в същия ценови клас. След година и половина, две го сменям. Смятам, че жизненият цикъл на смартфоните е прекалено кратък, за да се наливат суми от над 1к (зависи от доходите ти, разбира се, говоря за "обикновения" човек) Но в крайна сметка, всеки с пороците си, един харчи за РС-та, друг за смартфони, трети за дрехи и тн. 

Авторе, тук никой не може да реши какво да правиш. Всеки има разлчно мнение. Гледай ревюта на телефона, сравнения с други и си реши сам.

ЕВАЛА КОЛЕГА!!! И аз за това говоря :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От два месеца съм с него (предния ми бе 5S) - SE 64GB сребърния цвят. Точно това търсех - актуален хардуер под компактна опаковка. Телефона не е за да си го носиш в раница/торба на гърба.
    От кога 630лв са много за iPhone и какво по-хубаво би си взел, което е не-чисто-китайска марка Андроид? И което същевременно да има над 3години софтуерна поддръжка, липса на лагове и да вървят всички приложения безпроблемно? 
    Да имаш Х доход месечно и да се държиш, сякаш всеки който евентуално взема повече от теб е глупак, а ти си единствения просветен не мисля, че е нормално, а откровена проява на ограниченост и глупост.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз съм със SE модела и не смятам да го сменям скоро. На мен ми върши перфектна работа ама и не съм капризен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

SE има актуалния процесор, като на Iphone 6S,който е много мощен. Единствено, че е малък размер не ми харесва. В момента съм с Z5Compact, който е 4,6 инча и ми се струва нормално, ама 4 инча...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хм,
    Явно съм хванал някаква промоция. Взех го с договор от Те**нор, планът бе НонСтоп 41лв, намален на 31лв. При предплащане на 1 мес. такса + 2 следващи - всичко на всичко с телефона платих 700лв. 

Сега го гледам без отстъпките го дават за 710лв. Което пак не е лоша цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.