Премини към съдържанието
qnkov

Превключване на теми на сайт

Препоръчан отговор

Здравейте. Мога ли да направя така, че потребителите да имат опция някъде горе в ъгъла да сменят outlook-а на сайта. Примерно да имам два theme на сайта и те да си избират кой да ползват. Или нещо такова? Нещо плъгин за тая работа или? 

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето ти малко информация по запитването

линк1  линк2

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е, хубаво, ама ми трябва по-просто обяснение и с две думи дали е възможно. И кой точно плъгин да изтегля за целта. По принцип изтеглих някакъв, но ми преебава джаджите отстрани, които съм сложил. Трябва наново да ги слагаш...

Редактирано от qnkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не става, защото повечето теми си имат собствени ''джаджи'' и плъгини и се получава мазало. Може само ако темата подържа подобна функция. Тоест самата тема е с няколко child теми.

Другия вариант е да създадеш child тема, но няма да функционира напълно.

Линковете които ти е дал колегата са истината.... Друга истина ''нема''!

Просто обяснение няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ясно. Еми ще се откажа тогава от това, но за да не пускам нова тема, ще попитам за my arcade plugina, ако някой може да помогне да го пусна на сайта. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 часа, qnkov написа:

Ясно. Еми ще се откажа тогава от това, но за да не пускам нова тема, ще попитам за my arcade plugina, ако някой може да помогне да го пусна на сайта. 

Не съм работил с този плъгин, но ще се човръкна и ще видя с какво мога да ти помогна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не ти разбрах, Ивайло. Аз пробвах плъгина за смяна на теми, всичко се променя, но джаджите изчезват, което не е оферта при мен. Сега ме интересува как работи My arcade plugin. Dafaweb, ръчна ли аркада плъгина, за да ми помогнеш? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи аз до колкото разбрах ти искаш самия посетител на сайта да има опцията да сменя облика и по-специално световете на сайта - примерно от червен на зелен. 

Това се казва alternate style sheets. Необходими са няколко CSS файла и с JavaScript се правят опции потребителя да зарежда съответния css файл, респективно цветовете и други. Ако те интересува мога да дам линк как става. Но това не е в Wordpress. Ако някой може да помогне с намирането на такъв плъгин предвид дадената информация да продължи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, както обикновено, имам светъл, сега бих искал тъмен сайт. Но ако няма плъгин за това, някой би ли помогнал с обяснението за my arcade plugina, да го изпробва и да ми го обясни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 часа, qnkov написа:

Да, както обикновено, имам светъл, сега бих искал тъмен сайт. Но ако няма плъгин за това, някой би ли помогнал с обяснението за my arcade plugina, да го изпробва и да ми го обясни. 

Ами аз до колкото виждам плъгина е платен. Едва ли някой ще даде 50лв само за да го пробва и да ти го обясни. Но до колкото виждам това са браузер игри в сайта. Не виждам какво общо има с въпроса ти.

Редактирано от KYordanova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Допълнителни функции са платени, аз го имам инсталиран. Трябва ми някой да го пробва при него и да ми каже дали е възможно да го отделя като система, която да ми показва жанровете на игрите, нови, стари... Примерно както имам Video gallery, и чрез един код [myvideo] в една страница, става като цяла система.  Но проблема е, че тоя гейм плъгин не мога да го схвана, не виждам да има такъв шорткод или аз не знам къде да го търся. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 8/23/2016 в 21:04, qnkov написа:

Допълнителни функции са платени, аз го имам инсталиран. Трябва ми някой да го пробва при него и да ми каже дали е възможно да го отделя като система, която да ми показва жанровете на игрите, нови, стари... Примерно както имам Video gallery, и чрез един код [myvideo] в една страница, става като цяла система.  Но проблема е, че тоя гейм плъгин не мога да го схвана, не виждам да има такъв шорткод или аз не знам къде да го търся. 

Ами не знам, аз не виждам плъгина да е безплатен. Най-евтината версия е 26 долара. Ако си го намерил някъде хакнат/занулен/nulled може и да не ти бачкат някои функции.

Иначе на английски ето как се позлва http://myarcadeplugin.com/documentation/usage/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От самият лордпрес си го дръпнах, но не е Про. Но до колкото виждам мога да правя доста неща... и не ми изисква платена версия. Ако трябва ми кажете и друг плъгин за тая цел. Просто трябва да го направя по някакъв начин. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 15 часа, qnkov написа:

От самият лордпрес си го дръпнах, но не е Про. Но до колкото виждам мога да правя доста неща... и не ми изисква платена версия. Ако трябва ми кажете и друг плъгин за тая цел. Просто трябва да го направя по някакъв начин. :)

За коя цел аз не разбрах. Топика ти е за смяна на цветовете на сайта, а дискутираш плъгин за игри... Игри ли искаш или цветовете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Излез малко си ороси мозъка и пробвай пак да обясниш какъв е проблема.

Тоя плъгин за игрите така и не разбрах защо го смеси със темите?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По първоначалния въпрос в темата може би това ще ви свърши работа.

Както някой спомена по-горе необходимо е няколко stylesheet (***.css) файла да бъдат използвани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.