Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Изведнъж приемника спря да ми дава сигнал към който и да е тв.канал.Картината е на лентички ,а звук се появява много рядко и то циклейки за секунда .Пробвах приемника на другия телевизор и там същата история. Приемника е topfield 6100.Реших да върна към заводски настройки,но не намери никакви канали ,заключиха ми се някои менюта и сега не мога да вляза ръчно да потърся канали . Дали приемника е заминал или са се прецакали настройките ,но така изведнъж да изчезне цифровата , хммм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестартираш чрез изключване от контакта за над 20 секунди.

Проверяваш как е аналоговия согнал. При нужда го носишпри съседа, който е на същия кабел.

Носиш го в офиса  на кабеларката да му побаят. Купен ли е или е предоставен за ползване? Близалките или друг? Населео място?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ю

преди 5 часа, batista2443 написа:

Изведнъж приемника спря да ми дава сигнал към който и да е тв.канал.Картината е на лентички ,а звук се появява много рядко и то циклейки за секунда .Пробвах приемника на другия телевизор и там същата история. Приемника е topfield 6100.Реших да върна към заводски настройки,но не намери никакви канали ,заключиха ми се някои менюта и сега не мога да вляза ръчно да потърся канали . Дали приемника е заминал или са се прецакали настройките ,но така изведнъж да изчезне цифровата , хммм

Заминал е приемника според мен обади се на кабелния оператор идват и го сменят безплатно.На булсат съм два приемника съм сменил досега с подобни проблеми 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако след рестарта не работи, го сменяй. Има начин да се оправи, но не вярвам да се справиш.Това ми изглежда като да се е опитал да си обнови фърмуера и се е скапал. Там нищо не можеш да направиш.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.