Премини към съдържанието
Anonym0us_

Проблем с инсталацията на игра!

Препоръчан отговор

надявам се да има решение на проблема ми!?  :shock11: И така, свалих си една игрица от замундата и когато взех да иснталацията прекъсна и ми излезе малко прозорче в което пишеше следното: Грешка при прилагане на преобразования. Проверете дали указаните пътища за преобразуване са валидни.

След това реших да пробвам пак но.... същия резултат! Някой ако е имал някога такъв проблем и го е разрешил нека каже. Иначе друг път никога не ми се е случвало нещо такова.

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дай точния номер на грешката с каква ОС си и коя игра мъчиш да инсталираш. Тук не сме гадатели.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 30 минути, Емил Костов написа:

Дай точния номер на грешката с каква ОС си и коя игра мъчиш да инсталираш. Тук не сме гадатели.

не видях номер просто излиза прозорче 

а играта е harry potter and the deathly hallows part 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля че това ти е проблема и се решава по дадения начин

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Емил Костов написа:

Мисля че това ти е проблема и се решава по дадения начин

ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ! :wink12: проблема е решен и игрицата си се инсталира без проблем! Още веднъж благодаря за помоща :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 46 минути, Fps08 написа:

ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ! :wink12: проблема е решен и игрицата си се инсталира без проблем! Още веднъж благодаря за помоща :wink12:

Е аз не съм помогнал, просто хората са видели проблема и са пуснали статия затова. Аз просто я намерих.Между другото този проблем не е свързан само с твоята игра, а просто е проблем на инсталатора.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 часа, Емил Костов написа:

Е аз не съм помогнал, просто хората са видели проблема и са пуснали статия затова. Аз просто я намерих.Между другото този проблем не е свързан само с твоята игра, а просто е проблем на инсталатора.

Вече е позволено да се говори за пиратски копия на игри?Радвам се да го чуя.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Я само ми кажете как ги подкарвате под линукс толкова много игри, а при мен тъкмо тръгне някоя заиграя се. Появи се нов патч и пак се скапи някоя игра и преинсталирам после операционната система.

преди 10 минути, Doxed написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Doxed написа:

Не мисля че е , просто някой не е чел правилата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 8/19/2016 в 7:43, Doxed написа:

на 8/19/2016 в 8:54, Azhen написа:

Не мисля че е , просто някой не е чел правилата.

Самото "признание" за пиратското копие не нарушава правилата. Молби и отговори към тях, свързани с кракове, пачове, серийни номера и т.н. са забранени.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.