Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Понеже ми предстои закупуване на Nexus 5X, може ли да ми кажете какъв точно кабел трябва да закупя, че да мога да го свързвам с компютър или да зареждам с обикновените зарядни. Също така възможно ли е използването на такъв кабел по някакъв начин да увреди телефона, или компютъра/зарядното, с което е свързан, понеже и такива публикации изчетох из интернет. Ще се радвам някой, който е ползвал телефона да даде мaлко пояснения по тези въпроси, че досега никога не съм ползвал смартфон с USB Type C.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Infection123 написа:

Понеже ми предстои закупуване на Nexus 5X, може ли да ми кажете какъв точно кабел трябва да закупя, че да мога да го свързвам с компютър или да зареждам с обикновените зарядни. Също така възможно ли е използването на такъв кабел по някакъв начин да увреди телефона, или компютъра/зарядното, с което е свързан, понеже и такива публикации изчетох из интернет. Ще се радвам някой, който е ползвал телефона да даде мaлко пояснения по тези въпроси, че досега никога не съм ползвал смартфон с USB Type C.

Телефона ти идва с такъва комплект кабели. Ако го вземаш нов де.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 минути, Infection123 написа:

Навсякъде гледах,че идва само с USB-Type C към USB Type C, каквото е и оригиналното зарядно.

Да, вярно! Нека някой, който е използвал такъв телефон да каже. Иначе съм си решил проблема много лесно. Една microSD карта с четец. Не се занимаваш с кабели и прочие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, Емил Костов написа:

Да, вярно! Нека някой, който е използвал такъв телефон да каже. Иначе съм си решил проблема много лесно. Една microSD карта с четец. Не се занимаваш с кабели и прочие.

Емо, по спомени този телефон няма слот за карта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, capnemo написа:

Емо, по спомени този телефон няма слот за карта

Вярно, тотално се изложих и в двата поста. :mad:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Купуваш си някакъв адаптер - в зависимост какъв кабел искаш да ползваш.

For-Oneplus-Two-Adapter-USB-3-1-Type-C-Male-to-Micro-USB-Female-Connector-for.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.