Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, играта NOX е безплатна в Origin, който иска може да си я изтегли.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Перфектна игра, на мен много ми харесва и отвреме на време си я разцъквам за удоволствие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Soviet Soldier
        Здравейте,
        при инсталиране и актуализиране на cs go ,всеки път антивирусната открива заплаха и я трие. Единствения начин да се пусне е ,като се изключи nod 32 ,или ако въпросният файл бъде добавен ,като изключение за защитата. Мога ли да получа категоричен отговор на въпроса ,дали реално този файл представлява вреден софтуер ,или nod 32 го засича погрешка?

Самия проблемен файл: steamclient.dll
      • от Sharpirate
        Здравейте!
        Преди няколко дена завърших и публикувах първата си андроид игра: NoTime
        Всичката графика и код зад играта са мое дело. Ще се радвам да споделите мнения, какво ви харесва, какво не и други.
      • от FoxterBG
        Добър вечер. Как мога докато играя League of legends ili cs 1.6 на единия монитор да играя тези игри, а на другия да гледам клипчета в ут. Проблема ми е, че като играя цс 1.6 на единия монитор, а като цъкна на другия нещо, все едно алт и табвам
        Благодаря предварително за помоща
      • от Димитър Станчев
        Здравейте на всички,преди седмица си закупих фифа 17 имах проблем с подкарването и като цяло обиколих много компютърни специалисти и един от тях откри че фифа са прецакали доста хора...( Отговарям веднага - компютърът е с достатъчно висока производителност за играта. ЕА обаче са направили една магария, която шашва доста хора и налага ъпгрейд на хардуера. Приложението е писано за минимум 4 нишки. Дори и да си с някой стар процесор с НТ на минимална честота, играта ще тръгне, а на юбилейния Пентиум на 4 ГХз няма, понеже не се покрива гореспоменатото изискване. ТУК можеш да намериш компромисно решение, но по-добре се оглеждай за смяна на процесора. За всеки случай можеш да провериш дали процесът върви в таск мениджъра. АКо е така, но нямаш картина, то бъди сигурен в горната диагноза и лечение. ) Свалих този файл и подкарах играта,но много насича въобще не може да се играе добре,моля ви ако някой е имал този проблем и знае как да го оправя или има някой заинтересуван от играта можем да се разберем за цена(да му продам дисковете и акаунта) ще съм ви много благодарен!
      • от Sladuk2
        Здравейте, сблъсках се с проблем при инсталирането на игра, с който до сега не съм се сблъсквал и не намерих отговор в гугъл за този проблем. След зареждане на играта в деймън тулс и кликвам на изпълни ауторън. ексето и ми излиза този проблем " Библиотеката не е регистрирана ''. Моля за малко помощ, благодаря предварително.

П.С Не съм сигурен, дали пиша на правилното място, ако не е извинявам се за грешката си предварително

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.