Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам преблеми със звука на моя новозакупен лаптоп HP EliteBook 8540w Wotkstation, който използва IDT HD AUIDO CODEC.Проблема ми е следния ,когато използвам слушалки да говоря с някого по скайп и играя дадена игра,звука ми се разделя.Играта ми се чува от вградените говорители,а звука от скайп ми се чува от слушалкит.Когато влезна в контролния панел на IDT не ми позволява да задам слушалките като "Устройство под разбиране",а ми позволява само кат "Комуникативно устройство под разбиране", имали решение на този проблем.Ето и няколко снимки:

8874399W.png

8874878v.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 1 час, Daniel Tenev написа:

а звука от скайп ми се чува от слушалкитe.

От настройките на скайп,където са устройства,говорители,задаваш там кое да бъде по подразбиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 46 минути, Димитър 59 написа:

От настройките на скайп,където са устройства,говорители,задаваш там кое да бъде по подразбиране.

проблема не ми е в скайап според мед,проблема е ,че искам да слушам единствено от слушалките ,а не да се разделя звука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.