Премини към съдържанието
gn_huang

Как да се запозная с момиче което никога не съм виждал на живо?

Препоръчан отговор

Аз съм момче на 16 години, преди няколко месеца случайно намерих профил на едно момиче във фейсбук (не я познавам, нито тя мен и никога не сме се виждали) и се влюбих в нея.Следя и публикациите във фейсбук но не съм я канил за приятелка.Много искам да се запозная с нея.Приятелите ми ме съветват да и пратя покана и да и пиша, но не знам какво и не искам да се издъня.Предпочитам да се запозная с нея на живо, но нямам никаква представа как да го направя. Знам много неща за нея, от къде е, на колко е, с какво се занимава, къде учи(и др неща които можеш да разбереш от fb). Изглежда ми затворен тип и няма много приятели.Посъветвайте ме нещо. Какво бихте направили на мое място?Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз правя така: Пращам снимка някаква забавна примерно и казвам съжалявам не беше за теб и тя ок и ти след това пишеш kp примерно :D поне при мен става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Kristian Denkov написа:

Аз правя така: Пращам снимка някаква забавна примерно и казвам съжалявам не беше за теб и тя ок и ти след това пишеш kp примерно :D поне при мен става.

zdr kp bepce, нали? И после си при мотикаря, щото мацката те е предала натам. :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, XYconstant написа:

zdr kp bepce, нали? И после си при мотикаря, щото мацката те е предала натам. :biggrin:

Е не без такива :D здр кп пращам снимка или пиша хаййха=хахащ и се получава не съм се видял още в мотикаря дай боже и да не се видя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офф: Само аз ли не следя Мотикария ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееееех! 

Ми покани я! Следи публикациите и се опитай да " влезеш" в тях! Леки вметки, общ разговор, размяна на снимки и най накрая просто я попитай дали иска де си видите някъде! Ако се туткаш, то някой ще я "лапне"! Опасноста при тези виртуални свалки, е че на срещата маже да се пръкне баба ти, баба яга или просто триглав змей!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, gn_huang написа:

Аз съм момче на 16 години, преди няколко месеца случайно намерих профил на едно момиче във фейсбук (не я познавам, нито тя мен и никога не сме се виждали) и се влюбих в нея.Следя и публикациите във фейсбук но не съм я канил за приятелка.Много искам да се запозная с нея.Приятелите ми ме съветват да и пратя покана и да и пиша, но не знам какво и не искам да се издъня.Предпочитам да се запозная с нея на живо, но нямам никаква представа как да го направя. Знам много неща за нея, от къде е, на колко е, с какво се занимава, къде учи(и др неща които можеш да разбереш от fb). Изглежда ми затворен тип и няма много приятели.Посъветвайте ме нещо. Какво бихте направили на мое място?Благодаря предварително.

Ъъъ, батковото... дай да не бъркаме понятията... Не си се влюбил, а някакъв сорт привличане (щото те пере хормона). Като искаш да се запознаеш - запознаваш се. От мен да запомниш - няма правилни или грешни решения...има взети и невзети такива. Още един безплатен съвет - тръгнеш ли с нагласата за връзка - обречена ти е каузата... По-добре приятел, отколкото пръст в уста...

Скоро да очакваме теми "Стоя си вкъщи, а съм девствен...помогнете ми какво да правя...солидарно..."

Редактирано от LinKuei (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, LinKuei написа:

Още един безплатен съвет - тръгнеш ли с нагласата за връзка - обречена ти е каузата... По-добре приятел, отколкото пръст в уста...

Може и връзка, и пръст в уста. Питай Богданска. :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, XYconstant написа:

Може и връзка, и пръст в уста. Питай Богданска. :biggrin:

Е, той не е дорасъл още за такива...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
на 08 септември 2016 г. в 18:01, LinKuei написа:

...

До колко е квалитетно да се говорят подобни неща?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...