Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, понеже си купувах много чифтове слушалки тип тапи и всичките се прекъсваха или просто тотално загиваха исках да ви попитам за някакво мнение за тези http://www.gaminggear.bg/hama-urage-earbuds-геймърски-слушалки-тапи-с-микрофон

Понеже имам мишка,клавиатура и големи слушалки на Hama Urage и съм много доволен от тях и проверих дали имат и тапи оказа се че имат,ако някой има от тях ако може да каже някакво мнение или просто да ме посъветвате за някакви.

Имах много чифтове и най-много ми харесаха на Samsung Galaxy S3 и нагоре които са някакви подобни да ми предложите защото не разбирам от характеристиките им.За цена до 40 лева се надявам да има някакви.

Благодаря предварително.

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво произвежда Hama? Точно пък за музика едва ли ги бива!? Има Sony Philips Panasonic и т.н.

Се едно А4 тапи да си взема.

И Creative май имаха тапи!

AKG също май!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Страшно съм разочарован от продуктите на HAMA. Освен това не знам за 40 лева какво качество очакваш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от мишката,клавиатурата и големите слушалки не са мръднали 3 години,за това реших да попитам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.