Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Исках да попитам нещо относно бъдещата ми конфигурация.Та да кажа направо:Избрал съм за бъдещата ми конфигурация 

Palit GeForce GTX 1060 Dual Fan за видеокарта и за процесор 
    Intel® Core™ i5-4460, 3.2GHz, Haswell, 6MB, Socket 1150, Box 

но,ми трябват други части разбира се.Та ще може ли да ми дадете възможно най-евтините добри части с които да допълня конфигурацията си?И с частите които (ако) ми дадете да мога да играя GTA 5,CS:GO...и бюджетът ми е 1500 но мога да дам и 1600!10X Благодаря предварително!Довиждане от мен и лек ден!!!!!!!!!!!!!!!!!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Коригирах ти поста. Не е нужно да уголемяваш така важната информация. Може да я подчертаеш или да я удебелиш както съм направил.  Не го считай като забележка, но така е по-прилежно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Избрал ли си ги или си ги купил вече?

Взима се най-новото! Дъно и процесор и рам.

Това са й изискванията!

Core i5-3470 3.2GHz

FX-8350

Login

GeForce GTX 660

Radeon HD 7870

Монитор и ССД?

Готино е дял С: да е цялото SSD!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Първо предполагам към конфигурацията няма да има периферия, монитор? Тъка разбирам че парите 1500/600лв ще са само за компютър. А какви игри ще се играят?

Процесора който си избрал, е малко по-стар цокъл. Та за тези пари можеш да си вземеш най-актуалното в момента. Разликата между цокъл 1150 и новия 1151 е че новия работи с новите ддр4 рам памети които са на по високи честоти, което ще рече че ще бъде малко по-роизводителна една такава рам в сравнение с ддр3. Общо взето главно е това, другото не е толкова от значение в този случай. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За 500 вата 130 кинта за захранване бих взел и няма се мешам за конфигурацията!

http://www.sky.bg/details.aspx?id=24045

Няма сертифициращ орган! Не само ватовете и бронзе да пише невярвам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз ти предлагам Тази конфигурация  1595.58 с ддс.С нея няма да имаш никакви проблеми с 

повечето от игрите на 1920x1080 и високи настройки, особено с тези, които си изброил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 20 часа, nedev_ написа:

Аз ти предлагам Тази конфигурация  1595.58 с ддс.С нея няма да имаш никакви проблеми с 

повечето от игрите на 1920x1080 и високи настройки, особено с тези, които си изброил.

Бързаш да предлагаш без да знаеш какво ще се прави на компа. То е ясно че ще се играят игри, ама 8гб рам няма да са достатъчни при някои нови заглавия. Ако иска да стриймва какво правим с 8гб рам ?

Иначе всичко друго е добре избрано, дори и захранването е добро и достатъчно за целта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 23 часа, Емил Костов написа:

Коригирах ти поста. Не е нужно да уголемяваш така важната информация. Може да я подчертаеш или да я удебелиш както съм направил.  Не го считай като забележка, но така е по-прилежно.

Мерси че го направи не нарочно го направих така голямо 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от DangerousWolf
        Здравейте, бихте ли ми помогнали, искам да си сглобя компютър за игри, като бюджета ми е 800 лева, максимум 1000
      • от vELiNiO
        Здравейте! Продавам части, останали ми от стар компютър и ъпгрейд на настоящия ми. Ето ги и тях:

Дънна платка Gigabyte GA-8SG667 rev 1.0 - 5лв. - има няколко издути кондензатора, неработеща е, затова и цената е такава. Пали, но не изкарва образ.

Кутия Super Power - 15лв. - задната планка на дъното е заварена за кутията. Би могла да се махне и да се сложи друга, но не съм я махал.

Процесор Intel Pentium IV 1.8GHz - 15лв. - получавате го с охладителя и радиатора му.

Процесор Intel Pentium E5500 2.8GHz - 20лв. - получавате го с охладителя и радиатора му.

Видео карта Radeon 9000 Pro - 10лв.

Мрежова карта - 5лв.

RAM памет Kingston 2GB DDR3 1333MHz - 15лв.

RAM памет hynix 2x1GB DDR 400MHz - 40лв. за двете

Захранване CODEGEN 300W - 15лв.

Захранване MaxUs PM-230W - 15лв.

Монитор LG Flatron - 20лв.

С изключение на дъното, останалите компоненти се предлагат като работещи. Давам 1-2 дена moneyback, така че ако има някакъв проблем, мога да Ви върна парите.

От София съм, но за страната мога да ги пратя и с куриер. За повече информация и връзка с мен използвайте съобщенията в сайта.
      • от Producenta
        Здравейте, ще взимам нова конфигурация до 1000-1200лв, като от старият компютър ще се използва видеото gtx 750ti, ssd 250 gb sata 3 и 1tb hdd sata 3.
        На 1280x1024 монитор съм така че за сега 750ti ме устройва перфектно.
        Засега съм се спрял на ryzen 5 1600, предложете другите части какви да бъдат, захранването да е достатъчно мощно в бъдеще да може да се сложи една gtx 1070 например, рам задължително 16gb, и някаквo най-обикновено cd/dvd.
        Ориентирал съм се да пазарувам от sky, предполагам няма да има проблем да сглобят конфигурацията нищо че не е цяла?
        Компютъра ще се ползва основно за игри(засега cs go основно, но най-вероятно и други) и програмиране(Visual studio).
      • от 3vi4ka
        Здравейте, искам да си сглобя конфигурация до 2500-3000 (ще се използва за видеообработка,игри,стрийм и т.н.)
        - Предпочитам процесора да е интел и видео картата нвидиа (отворен съм за всички предложения). Минимум 16 рам + ссд.

• от Dobromir Kirov
        Здравейте! Препратиха ме в раздел софтуер след дискусията ми върху хардуерен проблем. (ще сложа линк към темата ако някой се интересува) Та да, на кратко процесора ми вдига крайно високи температури и въпреки всичко което направих като смяна на термо паста и доста обстойно почистване (правя го доста често не си занемарявам лаптопа) той вдига ненормални температури при доста натоварена работа се стигна до 102 градуса, но това беше в горещо време. След сервиза при натоварено положение на Balanced mod 95-100 градуса. В другата тема ми казаха, че има вероятност да са проблемни драйвъри. Ако имате някакви мнения кажете.
        ЛИНК КЪМ ДРУГАТА ТЕМА
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.