Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Исках да попитам нещо относно бъдещата ми конфигурация.Та да кажа направо:Избрал съм за бъдещата ми конфигурация 

Palit GeForce GTX 1060 Dual Fan за видеокарта и за процесор 
Intel® Core™ i5-4460, 3.2GHz, Haswell, 6MB, Socket 1150, Box 

но,ми трябват други части разбира се.Та ще може ли да ми дадете възможно най-евтините добри части с които да допълня конфигурацията си?И с частите които (ако) ми дадете да мога да играя GTA 5,CS:GO...и бюджетът ми е 1500 но мога да дам и 1600!10X Благодаря предварително!Довиждане от мен и лек ден!!!!!!!!!!!!!!!!!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коригирах ти поста. Не е нужно да уголемяваш така важната информация. Може да я подчертаеш или да я удебелиш както съм направил.  Не го считай като забележка, но така е по-прилежно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избрал ли си ги или си ги купил вече?

Взима се най-новото! Дъно и процесор и рам.

Това са й изискванията!

Core i5-3470 3.2GHz

FX-8350

Login

GeForce GTX 660

Radeon HD 7870

Монитор и ССД?

Готино е дял С: да е цялото SSD!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо предполагам към конфигурацията няма да има периферия, монитор? Тъка разбирам че парите 1500/600лв ще са само за компютър. А какви игри ще се играят?

Процесора който си избрал, е малко по-стар цокъл. Та за тези пари можеш да си вземеш най-актуалното в момента. Разликата между цокъл 1150 и новия 1151 е че новия работи с новите ддр4 рам памети които са на по високи честоти, което ще рече че ще бъде малко по-роизводителна една такава рам в сравнение с ддр3. Общо взето главно е това, другото не е толкова от значение в този случай. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 500 вата 130 кинта за захранване бих взел и няма се мешам за конфигурацията!

http://www.sky.bg/details.aspx?id=24045

Няма сертифициращ орган! Не само ватовете и бронзе да пише невярвам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти предлагам Тази конфигурация  1595.58 с ддс.С нея няма да имаш никакви проблеми с 

повечето от игрите на 1920x1080 и високи настройки, особено с тези, които си изброил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, nedev_ написа:

Аз ти предлагам Тази конфигурация  1595.58 с ддс.С нея няма да имаш никакви проблеми с 

повечето от игрите на 1920x1080 и високи настройки, особено с тези, които си изброил.

Бързаш да предлагаш без да знаеш какво ще се прави на компа. То е ясно че ще се играят игри, ама 8гб рам няма да са достатъчни при някои нови заглавия. Ако иска да стриймва какво правим с 8гб рам ?

Иначе всичко друго е добре избрано, дори и захранването е добро и достатъчно за целта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, Емил Костов написа:

Коригирах ти поста. Не е нужно да уголемяваш така важната информация. Може да я подчертаеш или да я удебелиш както съм направил.  Не го считай като забележка, но така е по-прилежно.

Мерси че го направи не нарочно го направих така голямо 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.