Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Исках да попитам нещо относно бъдещата ми конфигурация.Та да кажа направо:Избрал съм за бъдещата ми конфигурация 

Palit GeForce GTX 1060 Dual Fan за видеокарта и за процесор 
Intel® Core™ i5-4460, 3.2GHz, Haswell, 6MB, Socket 1150, Box 

но,ми трябват други части разбира се.Та ще може ли да ми дадете възможно най-евтините добри части с които да допълня конфигурацията си?И с частите които (ако) ми дадете да мога да играя GTA 5,CS:GO...и бюджетът ми е 1500 но мога да дам и 1600!10X Благодаря предварително!Довиждане от мен и лек ден!!!!!!!!!!!!!!!!!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коригирах ти поста. Не е нужно да уголемяваш така важната информация. Може да я подчертаеш или да я удебелиш както съм направил.  Не го считай като забележка, но така е по-прилежно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избрал ли си ги или си ги купил вече?

Взима се най-новото! Дъно и процесор и рам.

Това са й изискванията!

Core i5-3470 3.2GHz

FX-8350

Login

GeForce GTX 660

Radeon HD 7870

Монитор и ССД?

Готино е дял С: да е цялото SSD!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо предполагам към конфигурацията няма да има периферия, монитор? Тъка разбирам че парите 1500/600лв ще са само за компютър. А какви игри ще се играят?

Процесора който си избрал, е малко по-стар цокъл. Та за тези пари можеш да си вземеш най-актуалното в момента. Разликата между цокъл 1150 и новия 1151 е че новия работи с новите ддр4 рам памети които са на по високи честоти, което ще рече че ще бъде малко по-роизводителна една такава рам в сравнение с ддр3. Общо взето главно е това, другото не е толкова от значение в този случай. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 500 вата 130 кинта за захранване бих взел и няма се мешам за конфигурацията!

http://www.sky.bg/details.aspx?id=24045

Няма сертифициращ орган! Не само ватовете и бронзе да пише невярвам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти предлагам Тази конфигурация  1595.58 с ддс.С нея няма да имаш никакви проблеми с 

повечето от игрите на 1920x1080 и високи настройки, особено с тези, които си изброил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, nedev_ написа:

Аз ти предлагам Тази конфигурация  1595.58 с ддс.С нея няма да имаш никакви проблеми с 

повечето от игрите на 1920x1080 и високи настройки, особено с тези, които си изброил.

Бързаш да предлагаш без да знаеш какво ще се прави на компа. То е ясно че ще се играят игри, ама 8гб рам няма да са достатъчни при някои нови заглавия. Ако иска да стриймва какво правим с 8гб рам ?

Иначе всичко друго е добре избрано, дори и захранването е добро и достатъчно за целта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, Емил Костов написа:

Коригирах ти поста. Не е нужно да уголемяваш така важната информация. Може да я подчертаеш или да я удебелиш както съм направил.  Не го считай като забележка, но така е по-прилежно.

Мерси че го направи не нарочно го направих така голямо 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от kolib4iata
      Здравейте.Помогнете в избора на процесор.
      Двоумя се между тези двата като бюджета е 400 лева.
      AMD Ryzen 5 2600
      Intel Core i5-8400
      Играя само WOT с GTX 1060 6gb, гледах сравнения на двата и клоня към Ryzen (игрането на игри не е преоритет)
    • от RoSS7
      Колеги, здравейте,
      ще съм ви много благодарен ако някой ми обясни по-подробно какво трябва да направя. Попаднах на две подобни теми, но не успях да постигна никакъв резултат. Синът ми използва компютъра за игри, но по 1-2 часа на ден и през останалото време аз съм на него. Проблемът ми е следния. Винтелатора на процесора е много шумен, понякога се изключва за няколко секунди и компютъра почти не се чува как работи, но след това перката се завърта отново и направо откачам. Използвам компютъра за писане на документи, които изобщо не натоварват процесора, понякога чета някакви статии в интернет и искам да разбера възможно ли е да изключвам перката на процесора за определено време, защото съм сигурен, че не го натоварвам. Четох в нета, че може да се направи при определени градуси да се пуска и когато не се натоварва да се изключва. Моят се изключва за няколко секунди и ако мога да увелича тези секунди или да го направя да се включва само когато е необходимо ще бъде страхотно. На снимката съм описал всички части на компютъра и ще съм ви безкрайно благодарен ако ми помогнете. Мисля, че имам достатъчно винтелатори и докато аз го ползвам може да мина и без охладителя на процесора, но ако греша, моля поправете ме, защото не съм на Ти с компютрите, но ако ми обясните какво да направя ще се справя с малко помощ от приятел

• от Tosho55
      Здравейте отново,бях писал преди няколко месеца за компютър,но очевидно бюджета не ми стигаше и се отказах,сега съм събрал пари и се надявам да можете да помогнете с едно надеждно компютърче за игри главно,с бюджет 2750 лева  може и 2800,но не повече за предпочитане,имам монитор на 144 Hz така че не го включваите,искам само конфигурация! П.С нямам никакви стари части,които мога да използвам и ако може да не ми давате варианти с части втора употреба...Благодаря предварително!  
    • от Лина Георгиева
      Здравейте! 
      От известно време компютърът (на баба ми) има следният проблем:
      Не може да се стартира, а вместо това изписва, че операционната система не била съвместима с процесора. Опитах да си направя инсталационен (Repair) диск чрез Контрол панела на друг лаптоп, работещ на Windows 7 (който записах на DVD), но поради някаква причина "The Disc failed to be read. Press Ctr+Alt+Del to restart". В BIOS-а също не го отчита изобщо като Bootable device. 
      Може би трябва да го запиша този файл като .iso на флашка? 
      Или може би някъде греша? 
      Какво може да се направи по въпроса? Може би трябва някаква друга програма или по друг начин? Непременно ли е наложителна смяната на процесора или въпросът може да се реши по друг начин? 
      Ето част от характеристиките (по памет):
      Компютър 
      Dell Optiplex(?) 475 
      Intel Pentum 
      От няколко месеца компютърът работи на Windows 7, преди това е бил на XP.

Ще ви бъда много благодарна, ако помогнете! 
      ^_^ 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.