Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте извинявам се че правя нова тема отностно тази навигация но сега проблема е друг.Навигацията съм я ползвал много рядко за последната година от която я имам.Винаги я ползвам и на батерия и когато се изтощи само пускам зарядното.Не я бях ползвал от доста време,онзи ден ми потрябва помъчих се да я пусна но ми светна само надписа Гармин и нищо друго.Помислих че няма батерия и я пуснах в зарядното като беше включена в него близо 3 часа и през цялото това време надписа гармин не изчезна от дисплея докато не я извадих от зарядното.Помъчих се да я пусна но ми изписва само надписа Гармин и не тръгва нито на зарядно нито на батерия.Помислих си че и трябва да се актуализира.Точно затова направих миналата тема защото инсталатора на Гармин експрес винаги ми даваше грешка,но на друг компютър я инсталирах.След това вкарах навигацията със оригиналния USB кабел даден с нея в компютъра,но нито програмата нито компютъра усеща да съм вкарал нещо,навигацията пак свети Гармин и нищо друго не се случва.Модела е ''Garmin Nuvi 2590LM'.Купих си я преди година чисто нова от Англия но сега не съм там затова не мога да си потърся гаранцията.Последната актуализация която и е правена е преди година когато я взех.Но след като вкарам USB -то нито компютъра нито програмата Гармин Експрес усеща да има някакво включено устройство.Ще съм ви много благодарен ако ми помогнете.

Редактирано от stoian32 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 10 минути, RudeBoy написа:

Явно се е повредила. Тук е форум, а не сервиз. Как точно очакваш да ти помогнем?...

Защото , прочетох в разни форуми че имало някакъв начин да се ресетне навигацията и се оправяло,но там пишат за по стария модел . Мислех че може да знаете някакъв метод.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.